У Львові вироблятимуть компост з органічних відходів

16:45 10 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: lvivrada.gov.ua

У четвер, 10 жовтня, на пленарному засіданні Львівської міської ради затвердили «Методичні рекомендації та вимоги щодо виробництва і застосування компостів та грунтів у Львові».

Про це повідомили на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли: «Методичні рекомендації та вимоги щодо виробництва і застосування компостів та грунтів у Львові» підтримали 44 депутати. Ці рекомендації прийняті на виконання «Комплексної екологічної програми на 2017-2022 роки для Львова, затвердженої ухвалою міської ради №1881 від 27 квітня 2017 року з метою ефективної реалізації затвердженої «Комплексної стратегії озеленення Львова».

Голова постійної комісії екології та природокористування ЛМР Ірина Оршак зазначила: «Ця ухвала є наслідком ухвали, прийнятої ЛМР про встановлення компосної станції у Львові. ЛКП «Зелене місто» закупило компостери, і тепер ми будемо уЛьвові окремо збирати і переробляти,  тобто компостувати органіку – відходи від продуктів харчування і зелені відходи (траву, гілки, листя), які раніше спалювали або викидали у смітник».

«Ці відходи пропонується загосподарювати з користю. Відповідно до цих рекомендацій, компостер буде виготовляти компост, після цього будуть братися лабораторні дослідження і аналізи, і коли цей компост буде визнано чистим, то ним можна буде підживляти грунт. У подальшому ЛКП «Зелений Львів» зможе застосовувати його на території Львова для удобрення грунту у парках і скверах», – поінформувала також Ірина Оршак .

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:26 31 березня 2020 р.

Продуктові ринки можна відкривати з дотриманням протиепідемічних заходів

Протиепідемічні заходи — це комплекс організаційних, медико-санітарних, ветеринарних, інженерно-технічних, адміністративних та інших заходів, що здійснюються з метою запобігання поширенню інфекційних хвороб, локалізації та ліквідації їх осередків, спалахів та епідемій.

Рубрика: Економіка

Останні новини

У Львівській області зафіксували ще два випадки захворювання на COVID-19

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу