У Львові вироблятимуть компост з органічних відходів | Новини Львова

У Львові вироблятимуть компост з органічних відходів

16:45 10 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: lvivrada.gov.ua

У четвер, 10 жовтня, на пленарному засіданні Львівської міської ради затвердили «Методичні рекомендації та вимоги щодо виробництва і застосування компостів та грунтів у Львові».

Про це повідомили на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли: «Методичні рекомендації та вимоги щодо виробництва і застосування компостів та грунтів у Львові» підтримали 44 депутати. Ці рекомендації прийняті на виконання «Комплексної екологічної програми на 2017-2022 роки для Львова, затвердженої ухвалою міської ради №1881 від 27 квітня 2017 року з метою ефективної реалізації затвердженої «Комплексної стратегії озеленення Львова».

Голова постійної комісії екології та природокористування ЛМР Ірина Оршак зазначила: «Ця ухвала є наслідком ухвали, прийнятої ЛМР про встановлення компосної станції у Львові. ЛКП «Зелене місто» закупило компостери, і тепер ми будемо уЛьвові окремо збирати і переробляти,  тобто компостувати органіку – відходи від продуктів харчування і зелені відходи (траву, гілки, листя), які раніше спалювали або викидали у смітник».

«Ці відходи пропонується загосподарювати з користю. Відповідно до цих рекомендацій, компостер буде виготовляти компост, після цього будуть братися лабораторні дослідження і аналізи, і коли цей компост буде визнано чистим, то ним можна буде підживляти грунт. У подальшому ЛКП «Зелений Львів» зможе застосовувати його на території Львова для удобрення грунту у парках і скверах», – поінформувала також Ірина Оршак .

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:41 3 липня 2020 р.

Власникам зруйнованих паводком будівель виплатять по 300 тисяч гривень на сім'ю

А сім’ям, які відселені з житлових будинків, що підлягають капітальному ремонту, держава відшкодує лише 50 тис. гривень. На Львівщині вже підтоплено три райони і одне місто

Рубрика: Економіка

17:14 3 липня 2020 р.

Голову НБУ звільнили, і він пішов з високо піднятою головою при стабільному курсі долара

Після подання президента Верховна Рада на позачерговому засіданні звільнила Якова Смолія з посади голови Національного банку. За це рішення проголосували 286 депутатів. Увечері 1 липня голова Національного банку подав у відставку, пояснюючи це рішення "систематичним політичним тиском".

Рубрика: Економіка

Останні новини

Від коронавірусу в Україні померло у січні-березні лише 9 людей

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу