Від допомоги Заходу залежить, чи захистить Київ свою незалежність, - Качинський

20:19 24 вересня 2022 р.

Фото до новини

Президент партії «Право і справедливість» Ярослав Качинський під час мітингу в Олешниці заявив, що мобілізація на Росії має на меті знищити українську державу.

Про це повідомила Українська служба Польського радіо, пише Dailylviv.com.

Ярослав Качинський підкреслив, що знищення української держави і є первісною метою вторгнення. Ярослав Качинський додав, що від допомоги Заходу залежить, чи захистить Київ свою незалежність.

«Українці зараз мають озброєних близько мільйона солдатів, але це не значить, що всі вони на першій лінії. Їх треба підтримувати сучасною зброєю передовсім, а також одягом - йде зима. Їм потрібні різного роду засоби забезпечення і створення передумов, аби та армія була ще чисельнішою», - зазначив Качинський.

Також Качинський заявив, що політика Німеччини щодо війни в Україні є нечесною, збоченою.

«Це політика стояння на одній нозі, з фальшивою посмішкою на обличчі. Наш святий обов’язок зробити все для того, щоб Україна перемогла», – сказав Ярослав Качинський.

Він наголосив, що війна в Україні – це де-факто війна Росії з усім Заходом і сферою демократії. «Це війна, яка вирішуватиме майбутнє на багато років (...). Кожен, хто уникає допомоги Україні, насправді є тим, хто шкодить, шкодить і знову шкодить, хто зраджує», — сказав Качинський.

Качинський додав, що Німеччина може зробити багато, але не робить. «І вони постійно прагнуть миру, невигідного для України, миру, який спонукав би росіян продовжувати напад», – сказав голова ПіС, зазначивши, що наступною метою Кремля буде Польща.

«І тому наш святий обов'язок зробити все, щоб Україна виграла цю війну (...). Ця війна також є нашою війною, війною в наших інтересах», - наголосив Качинський.

Він додав, що як поляки ми захоплюємося мужністю українців і рішучістю їх влади. «Ми захоплюємося президентом Володимиром Зеленським, 21 століття не видало політика, якого можна було б зрівняти з ним, йому треба низько вклонитися», - сказав президент ПіС.

Миротворча місія НАТО має зупинити Путіна

Польща розглядає чорні сценарії і зміцнюватиме кордон з Білоруссю

Гібридна війна проти Польщі вже триває, а війна із залученням воєнних дій малоймовірна, - Качинський

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини