В ООН збільшили запит на допомогу Україні

13:02 9 серпня 2022 р.

Фото до новини

Ситуація погіршиться з настанням зими.

Про це повідомила Українська служба Польського радіо, пише Dailylviv.com.

«Щонайменше 17,7 мільйона українців потребуватимуть допомоги та захисту у наступні місяці, це на 2 мільйони більше, ніж прогнозувалось в квітні. Про це повідомляє ООН», – пише Голос Америки.

Ситуація погіршиться з настанням зими, адже «більше людей, ймовірно, полишать регіони, де не буде доступу до газу, палива чи електроенергії для опалення осель», –заявляє Деніз Браун, координаторка гуманітарної допомоги ООН для України.

В ООН збільшили запит на допомогу Україні з 2,25 млрд доларів США до 4,3 млрд доларів для того, щоб «продовжувати надавати критично важливу допомогу та захист людям в Україні до грудня 2022 року».

«Знищення десятків осель, нестача доступу до палива, газу або електроенергії через пошкодження інфраструктури може стати питанням життя та смерті, якщо люди не зможуть обігріти своїх осель», – йдеться в заяві ООН, оприлюдненій в понеділок.

Понад 12 мільйонів українців були змушені покинути свої домівки, після повномасштабного вторгнення Росії до України, повідомляє ООН. Понад 5 мільйонів переїхало до інших країн, найбільше – до Польщі, а приблизно 7 мільйонів переселились у інші регіони України. Сотні тисяч повернулися в Україну, найбільше – до Києва.

На Львівщині ООН дасть кожній ВПО по $80

Матеріальна допомога для трьох категорій вимушених переселенців

Росіяни ціляли у генсека ООН

Генсек ООН відреагував на ракетні удари по порту Одеси

ООН допоможе ВПО на Львівщині продуктами і грішми

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини