Головний опозиціонер Польщі про російське ембарго

17:24 2 серпня 2014 р.

Ярослав Качинський заявив, що він не жалкує, що їздив до Києва, підтримуючи українську революцію

Головний польський опозиціонер, керівник партії "Право і справедливість" Ярослав Качинський звинувачує уряд в тому, що він погано боронить інтереси польських садівників. Він, зокрема, заявив, що аби отримати від Європейського Союзу відшкодування для аграріїв, які потерпіли від російського ембарго, необхідно рішуче домагатися своїх прав.
Відповідаючи на одне з питань, Качинський заявив, що він не жалкує, що їздив до Києва, підтримуючи українську революцію. Кілька днів тому міністр сільського господарства Польщі Марек Савицький натякав, - якщо Качинський їздив на Майдан, то нехай він тепер знайде покупців польських яблук. Голова "Права і справедливості" сказав, що Савицький повинен зайнятися тим, чим він повинен займатися:

- Замість різного роду зухвалих виступів, нехай пан Савицький займеться польським сільським господарством. Я ще на початку літа писав про це у листі до прем’єр-міністра Дональда Туска, у аграрному секторі дуже складна ситуація. Але Європейський Союз для того й існує, щоб у такого роду ситуаціях, якимось чином виплачувати компенсації, - каже Ярослав Качинський.

Нагадаємо, що з 1 серпня почало діяти ембарго та ввезення польських фруктів та овочів до Росії. З цієї причини міністр сільського господарства Польщі почав переговори з Європейською Комісією на тему компенсацій для польських аграріїв, які постраждали від російського ембарго.


Про це повідомив Володимир Прядко для Польського радіо в Україні.

dailylviv.com

До теми

23:00 21 січня 2022 р.

Мер Львова запропонував будувати патронний завод у Львові

Сьогодні у Львові, у приміщенні Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу, відбулась підсумкова нарада Укроборонпрому за минулий рік. Як зазначило керівництво Концерну, торік виготовлення продукції зросло на 24% або на 7,6 млрд грн, порівняно з 2020 роком.

Рубрика: Економіка

20:45 21 січня 2022 р.

Поліція за мільйон гривень наглядатиме за охоронцями Львівводоканалу

Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал» уклало угоду з Управлінням поліції охорони у Львівській області на «здійснення контролю за порядком несення служби персоналом охорони».

Рубрика: Економіка

17:28 21 січня 2022 р.

Встановлення місцевих податків і зборів у компетенції ДРС - не судів

Лише Державна регуляторна служба України може висловлювати позицію щодо віднесення акта чи іншого документа органів місцевого самоврядування до категорії регуляторного акта.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу