Ярослав Качинський сказав, що має Захід зробити для України

22:52 21 червня 2022 р.

Лідер партії Право і справедливість Ярослав Качинський звернувся до США та інших західних країн з проханням постачати Україні важке далекобійне озброєння.

Лідер ПіС Ярослав Качинський оцінив у вівторок в ефірі TVP, що боротьба України викликає найбільше захоплення і є ефективною, але також, як підкреслив, Україні потрібні поставки важкої зброї.

«Також потрібно пояснити (...), що ми маємо робити все, і наш уряд робить все – і тут прем’єр-міністр Матеуш Моравєцький відіграє дуже велику і позитивну роль – щоб переконати західні країни у всіх питаннях, пов’язаних з наданням допомоги Україні, але передусім у цьому сьогодні можна сказати найважливіше і найнагальніше: має бути доставлена важка далекобійна зброя і точна далекобійна артилерія», – сказав Качинський. Це, на його думку, може виявитися визначальним для перебігу війни.

«Якщо українці це отримають, вони, безперечно, захистяться в повному сенсі цього слова. Якщо ні, то це дійсно може бути дуже поганим ходом подій, який фактично стане тією ескалацією, якої Захід все ще хоче уникнути», - сказав Ярослав Качинський.

Чільник політик партії ПіС попередив, що якщо росіяни знову почнуть рухатися, вони завдадуть удар по Харкові, і якщо фронт на Донбасі прорветься, буде ескалація і велика, страшна поразка Заходу.

«Я сподіваюся — і я також закликаю Захід, перш за все Сполучені Штати, але не лише США, а й інші країни, які сьогодні стримані, ніби трохи налякані, діяти з повною рішучістю, щоб — так би мовити – Святий Дух зійшов на них, щоб вони приймали сміливі та мудрі рішення», – сказав Ярослав Качинський.

Миротворча місія НАТО має зупинити Путіна

Польща розглядає чорні сценарії і зміцнюватиме кордон з Білоруссю

Гібридна війна проти Польщі вже триває, а війна із залученням воєнних дій малоймовірна, - Качинський

 

dailylviv.com

До теми

22:47 30 червня 2022 р.

Чим закінчиться напад лукашистів на Україну

Несподіваним для агресорів наслідком такої провокаційної кампанії стане посилення білоруського опору і відновлення державної незалежності Білорусі.

Рубрика: Політика

21:46 30 червня 2022 р.

Представництво ДП Документ розпочало оформлення паспортних документів громадянам України у Варшаві

Закінчуються роботи з підготовки центру ДП «Документ» у Варшаві, який оформлятиме ID-картки та/або закордонні паспорти українцям. Його відкриють у серпні.

Рубрика: Політика

19:09 30 червня 2022 р.

У Львові провели закриту сесію міськради: що вирішували

Сьогодні відбулося перше засідання сесії Львівської міської ради в час воєнного стану. З питань безпеки сесія була закритою. Про основні рішення, які прийняли на засіданні, розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Рубрика: Політика

19:00 30 червня 2022 р.

У Львові заборонили дві церкви

Сесія Львівської міської ради прийняла ухвалу про заборону діяльності Української православної Церкви московського патріархату і Української правовірної греко-католицької Церкви «Група Догнала» на території Львівської міської територіальної громади.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу