Путін не розраховує на ЗС Росії: на кого зробив ставку

12:09 19 вересня 2022 р.

Фото до новини

Президент Росії все більше робить ставку на нерегулярні добровольчі сили, а не на звичайні військові частини і формування ЗС РФ.

Про це інформує Інститут дослідження війни (ISW, США), пише Dailylviv.com.

Путін все літо і особливо після поразки під Харківською областю обходив російське вище військове командування та керівництво Міноборони. Погіршені стосунки Путіна з військовим командуванням і Росією (Міністерством оборони) можуть частково пояснити те, що Кремль зосереджується на вербуванні погано підготовлених добровольців у спеціальні нерегулярні підрозділи, а не на спробах залучити їх до резерву чи резерву для регулярних російських бойових підрозділів.

Відомий російський мілблогер повідомив, що російські війська «вже розпочали процес формування та укомплектування 4-го армійського корпусу, принаймні на рівні документації». Раніше суб'єкти РФ почали оголошення про контрактну службу в добровольчих частинах приблизно під час формування 3-го армійського корпусу . Російські сили також дедалі активніше вербують полонених, залучаючи козацькі загони, розгортаючи елементи російських спецслужб, таких як Федеральна служба безпеки Росії та Росгвардія, та таємно мобілізуючи чоловіків з окупованих Донецької та Луганської областей. Тривала увага до формування нерегулярних підрозділів викликає певну критику з боку відставних російських офіцерів, які вимагають створення звичайних дивізій, а не добровольчих батальйонів.

Формування таких спеціальних одиниць призведе до подальшої напруги, нерівності та загальної відсутності згуртованості між силами. Українські та російські джерела повідомляли про випадки відмови ЗС РФ виплачувати ветеранські виплати, одноразові надбавки до військової служби та лікувати військовослужбовців БАРС (Бойового резерву Російської армії).

Деякі військові формування пропонують фінансові заохочення за кожен кілометр, який підрозділ військовослужбовця просуває вперед, заохочення, яке мало хто з солдатів, ймовірно, виграє, враховуючи, що російські сили тримають оборону майже всюди, крім районів навколо Бахмута та Донецька, де успіхи були повільними та дуже обмежений.

Російське опозиційне видання Insider повідомило про випадки етнічної дискримінації в чеченських підрозділах, зазначивши, що чеченське керівництво відправляє нечеченців на передову, перш ніж кинути чеченців у бій. Професійний військовий персонал, імовірно, зіткнеться з проблемами поведінки серед завербованих ув’язнених, особливо враховуючи ймовірну поширеність ув’язнених, засуджених за насильницькі злочини, наркотики та зґвалтування.

Формування нерегулярних, спішно навчених підрозділів мало додає ефективної бойової потужності російським силам, які воюють в Україні.

Forbes зазначив, що 3-й армійський корпус кинувся захищати російські позиції навколо Харківської області під час контрнаступу, але не зміг нічого змінити і «рочинився».

Путін зазнає поразки по всіх своїх стратегічних і військових цілях, - адмірал ЗСУ Великої Британії

Путін пообіцяв Моді закінчити війну в Україні якнайшвидше

Війна в Україні може тривати два роки: Путін готується до затяжної

Путін взяв керівництво військовими діями в Україні на себе

Путіна отруять, підірвуть або застрелять - ексагент DGSE

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів