СБУ затримала російського шпигуна (відео)

09:50 10 жовтня 2016 р.

Фото до новини


Фото: ssu.gov.ua

Військовослужбовець, отримавши пропозицію про співпрацю зі спецслужбами РФ, звернувся до Служби безпеки України.

Співробітники контррозвідки Служби безпеки України затримали у Рівному агента головного розвідувального управління (ГРУ) генерального штабу збройних сил Російської Федерації. Цей шпигун – громадянин України, який постійно проживає в Росії, мав завербувати одного із старших офіцерів штабу Сухопутних військ Збройних Сил України.

За передачу документів з грифом «таємно» та «цілком таємно», які стосуються бойової підготовки, озброєння, мобілізаційного розгортання та військового співробітництва Збройних Сил України з іноземними партнерами, агент ГРУ повинен був запропонувати українському офіцеру та його родині російське громадянство, а також гроші. Сума залежала від актуальності та важливості військових секретів. Встановлено, що куратором шпигуна був співробітник російських спецслужб Олександр Ілюхін

Український військовослужбовець, отримавши пропозицію про співпрацю з російськими спецслужбами, звернувся до СБУ. 7 жовтня 2016 року російський шпигун в’їхав в Україну для отримання таємних документів, над якими вже «попрацювали» оперативники української спецслужби.

Наступного дня він був затриманий співробітниками СБУ «на гарячому» під час одержання «флешки» з дезінформацією, яку вважав таємними документами військового характеру. Про це повідомили в прес-центрі СБУ, де також опублікували фото затримання.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів