Політика (cтор. 1148)

Фото для новини

17:26 12 листопада 2013 р.

Прокуратура стала на захист Сала

Сьогодні прокуратура Львівської області внесла до Львівського окружного адміністративного суду позов про визнання неправомірними дій депутатів Львівської обласної ради щодо включення у порядок денний сесії питання про недовіру голові ЛОДА та проведення голосування з цього приводу.

Політика

Фото для новини

16:19 12 листопада 2013 р.

МЗС України заявило, що нічого нового не знає про зустріч Путіна і Януковича

Якщо переговори, які проводили Янукович і Путін, є таємними, то це може бути основою для імпічменту президента України, вважає лідер парламентської фракції ВО "Батьківщина" Арсеній Яценюк.

Політика

14:04 12 листопада 2013 р.

Львівська „Батьківщина” вимагає повторно розглянути питання недовіри Олегу Салу

Львівська обласна партійна організація ВО „Батьківщина” виступає за повторне внесення до порядку денного сесії Львівської обласної ради питання про висловлення недовіри голові Львівської ОДА Олегові Салу. Про це йдеться у заяві ЛОПО ВО „Батьківщина”.

Політика

Фото для новини

13:29 12 листопада 2013 р.

За Угоду України з ЄС - молодь і освічені, проти - комуністи

45% українців вважають, що Україна має підписати Угоду про асоціацію з Євросоюзом, лише 14% серед варіантів інтеграції України обирають вступ до Митного союзу. Про це свідчать результати дослідження, яке GfK Ukraine здійснила у жовтні 2013 року. 15% підтримують позицію, що Україна не має входити в жодні союзи.

Політика

Фото для новини

13:06 12 листопада 2013 р.

Львівська облрада висловила недовіру Салу від Януковича - 72 голоси "за"

Після такого "саломонового" рішення Львівоблради Президент не зобов'язаний відправляти голову ЛОДА у відставку. А ось для демократичних фракцій і ГО "Відсіч" з'явилася цікава робота: з'ясувати причини неявки на сесію 33 депутатів облради. Бо депутати Василь Куйбіда і Павло Хобзей, які перебувають у закордонних відрядженнях, заочно віддали свої голоси за недовіру Олегу Салу.

Політика

11:50 12 листопада 2013 р.

Депутати Львівоблради хочуть таємно "з'їсти" Сала

У роботі сесії Львівської обласної ради оголошена 20-хвилинна перерва. Лічильна комісія розпочала підготовку до проведення таємного голосування за висловлення недовіри голові Львівської обласної державної адміністрації.

Політика

Фото для новини

11:26 12 листопада 2013 р.

Мітингувальники вимагають звільнення Сала з посади "генерал-губернатора" Львівщини

Представники львівської «Батьківщини» проводять мітинг-пікет під стінами Львівської обласної ради на підтримку висловлення недовіри новому голові Львівської ОДА Олегові Салу. До облради приїхали та прийшли партійці з районних та міських парторганізацій, депутати Львівської обласної ради. Присутні скандують – «Сала - геть!».

Політика