Путін сформулює своє ставлення до «референдумів» на Донбасі «за їх підсумками», – його речник

00:53 12 травня 2014 р.

Фото до новини


Фото: AFP

Про це заявив прес-секретар російського президента – Дмітрій Пєсков.

Прес-секретар президента Путіна – Дмітрій Пєсков – заявив газеті «Комерсант», що глава РФ «сформулює своє ставлення до референдумів про статус Донецької та Луганської областей за їх підсумками», й додав: «Яким буде рішення президента РФ – прогнозувати складно».

Пєсков також пояснив: «Путін не просив перенести дату референдуму, а лише давав таку рекомендацію. Проте до неї, навіть враховуючи авторитет президента РФ, прислухатися було складно. З урахуванням ведення реальних бойових дій мешканці змушені діяти за своїм планом і виходячи з реальної обстановки».

Про це повідомляє російська інформагенція «ИТАР-ТАСС».

Як інформував «Щоденний Львів», терористи прогнозовано «намалювали» 89% голосів нібито «за» незалежність Донеччини – як їм і замовляли в Москві, самопроголошений «співголова уряду» т.зв. «Донецької народної республіки» Денис Пушилін анонсував формування «органів державної й військової влади ДНР», натомість самопроголошений «голова Центрвиборчкому» т. зв. «ДНР» Роман Лягін запевняв у неділю: «В статусі Донецької області після оголошення підсумків референдуму не зміниться абсолютно нічого: ми не перестанемо бути частиною України, ми не станемо частиною Росії, а всього лише заявимо світу, що ми хочемо змін»; голова партії «Справедливая Россия» та її фракції в нижній палаті парламенту РФ Сєргєй Миронов заявив у суботу: «Рішення Путіна щодо псевдореферендуму на Донбасі «будуть сильними й зваженими»; журналіст московського інтернет-видання «Lenta.ru» Міхаїл Чернов дійшов у четвер висновку, що Росія готує «миротворчу» операцію в Україні, опозиційний депутат Держдуми (нижньої палати парламенту) Російської Федерації Ілля Пономарьов розповів 10 травня в коментарі інтернет-виданню «Gordonua.com»: «Росія не піде на пряме військове вторгнення, проте буде постійно підтримувати сепаратистські настрої в східних областях України»; німецький політолог Шнайдер не вірить в анексію Донбасу Росією, бо вважає: «Найближча мета Путіна – завадити виборам 25 травня. Якщо не вдасться – зробити зі сходу України свого роду протекторат, але приймати його до складу РФ зовсім не обов'язково»; натомість директор Національного інституту стратегічних досліджень Юрій Рубан наголошує, що мета Путіна – не Схід України, а контроль над Києвом і газотранспортна система, політолог Центру з інформаційних проблем територій НАН Назар Мазур вважає: «Путіну потрібний не Донбас, а триколор над Києвом».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів