Неофіційно. Дим над посольством: росіяни спалюють документи у Варшаві

12:06 23 березня 2022 р.

Фото до новини

Чи покинуть Варшаву російські дипломати? Здається, що так. Чому над російським посольством у Варшаві в’ється дим? Те саме відбувалося в Києві перед вторгненням. Відповіді на ці питання у кількох коментарях нижче

Про це інформує Польське радіо, пише Dailylviv.com.

OSINTdefender зазначає, що дим над російським посольством  ввечері 22 березня 2022 року може бути сигналом того, що російські війська планують атакувати Польщу. «Це може бути ознакою того, що російські дипломати з якихось причин готуються покинути країну», – пише інформаційний ресурс.

Натомість портал Citybuzz.pl нагадує, що, окрім подібної події перед вторгненням у Київ, такі ситуації вже також траплялися. «У 2017 році світом розлетілися фотографії з Сан-Франциско, де подібний дим з'явився на російському диппредставництві. Тоді жоден дипломат не пішов з цього місця, і війни теж не було», – зазначає портал.

Польський портал Onet заявив вранці 23 березня 2022 року, що польська влада вирішила вислати з Польщі близько 40 російських дипломатів за їхню діяльність, яка не відповідає статусу дипломата, так у дипломатії називають шпигунство.

Україна розірвала дипломатичні відносини з Росією: роз'яснення від МЗС

Польща висилає з країни всіх 45 російських дипломатів

Міноборони Польщі не підтверджує порушення повітряного простору країни літаком з Росії

Наступний тиждень буде ключовим для дипломатичних зусиль стосовно України, - Польща

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів