Наступний тиждень буде ключовим для дипломатичних зусиль стосовно України, - Польща

11:20 18 березня 2022 р.

Фото до новини

За словами Пйотра Мюллєра, думки деяких держав Західної Європи поки що помірковані, але подальший тиск може привести до організації миротворчої місії в Україні.

Про це інформує Польське радіо, пише Dailylviv.com.

Нинішня ситуація в Україні була темою засідання польського Бюро національної безпеки. У зустрічі взяв участь президент Польщі Анджей Дуда, а також прем’єр-міністр Матеуш Моравєцький, віцепрем’єр у справах безпеки Ярослав Качинський, військові командувачі та керівники спецслужб.

Як повідомив речник уряду Пйотр Мюллєр, на засіданні обговорено, серед іншого, візит прем’єр-міністрів Польщі, Чехії та Словенії до Києва та переговори президентів Польщі і Туреччини в Анкарі.

Речник зазначив, що наступний тиждень буде ключовим для дипломатичних зусиль стосовно України, й тому зустріч була присвячена виробленню стратегії перед позачерговим самітом НАТО та засіданням Європейської ради в Брюсселі.

За словами Пйотра Мюллєра, це «два дуже важливі органи, (які збираються – ред.) після понад 20 днів збройного конфлікту і досягнення певної оцінки ситуації та намірів Росії, які стають зрозумілими». Саме тому, як додав речник, переговори в Бюро національної безпеки були зосереджені на саміті НАТО, допомозі Північноатлантичного альянсу Україні та подальших євросоюзних санкціях проти Росії. Також порушено питання фінансової допомоги Україні.

Представник польського уряду додав, що наступного тижня президент і прем’єр-міністр здійснюватимуть подальші дипломатичні заходи у справі України. У понеділок, 21 березня, на переговори до Варшави прибудуть президент Швейцарії та прем’єр-міністр Нідерландів.

За словами Пйотра Мюллєра, думки деяких держав Західної Європи поки що помірковані, але подальший тиск може призвести до організації миротворчої місії в Україні. Цю пропозицію представлять ​​на саміті НАТО і на засіданні Європейської ради.

Міністри закордонних справ України та Литви провели переговори у Львові

Польща запропонувала ввести миротворців в Україну

Голова ОБСЄ звинувачує у державному тероризмі Росію, яка атакувала Україну

Парламент Естонії прийняв звернення до країн ЄС і НАТО про створення безпольотної зони в Україні

Кулеба звинуватив Німеччину в широкомасштабному співробітництві з Росією

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів