Новини Львова (cтор. 7644)

Фото для новини

17:44 1 квітня 2014 р.

Нідерландська компанія «Галіція Грінері БВ» інвестує майже 11 млн євро у Львівщину

Нідерландська компанія «Галіція Грінері БВ» готова інвестувати 10,750 млн євро для запуску нового сільськогосподарського проекту у Буському районі, - про це йшлося сьогодні, 1 квітня, під час робочої зустрічі голови Львівської ОДА Ірини Сех з головним виконавчим директором компанії Пітером де Фрейдом, а також менеджером Фонду нових ринків голландського банку FMO Стівеном Дюжверменом, інформує прес-служба ЛОДА,

Економіка

Фото для новини

17:02 1 квітня 2014 р.

У Львові відновили роботу літні майданчики

Від сьогодні у Львові відновлюють свою діяльність відкриті літні майданчики. Як повідомили в департаменті містобудування, за минулий рік серед них є 266 досі діючих, інформує прес-служба ЛМР.

Економіка

Фото для новини

15:39 1 квітня 2014 р.

Ціна проїзду в трамваях та тролейбусах буде 2 грн, – в.о.директора Львівелектротрансу

Тарифи на проїзд у міському електротранспорті не покривають усіх витрат підприємства для забезпечення послуг. Відтак, розглядається питання про коригування ціни за проїзд у трамваях та тролейбусах, інформує прес-служба ЛМР.

Економіка

Фото для новини

15:34 1 квітня 2014 р.

Садовий – за підняття тарифів на пасажирські перевезення

Міський голова Львова переконаний, що питання підняття ціни на проїзд у міському транспорті має пройти громадські обговорення. Лише коли буде узгоджена позиція громади міста і чіткий економічний розрахунок, можливе коригування тарифу на перевезення, інформує прес-служба ЛМР.

Економіка

Фото для новини

15:06 1 квітня 2014 р.

Палац мистецтв у Львові служитиме культурі, а не комерції, – ЛОР

1 квітня депутати Львівської обласної ради ухвалили рішення «Про втрату чинності рішення від 22.09.2009 №996», згідно з яким передбачалися зміни щодо питання функціонування комунального виставкового комплексу «Львівський палац мистецтв», інформує прес-служба ЛОР.

Культура

Фото для новини

14:13 1 квітня 2014 р.

Cех погодила звільнення начальника інспекції Держархбудконтролю у Львівській області

Голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех погодила подання Державної архітектурно-будівельної інспекції України на звільнення начальника інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області Михайла Сірківа із займаної посади.

Ситуації