«Важке воєнне становище в Україні» датоване в документах співробітника ФСБ Росії 23-м листопада 2013 року

12:32 15 жовтня 2014 р.


Фото: «РИА Новости»

Як повідомив голова Луганської облдержадміністрації Геннадій Москаль, українським військовим вдалося отримати документи одного з найманців – колишнього співробітника ФСБ Росії, у військовому квитку котрого написано, що він звільнився з посади у зв’язку з «важким воєнним становищем в Україні» 23 листопада 2013 року.

«Українським військовим вдалося отримати документи одного з найманців – колишнього співробітника ФСБ (Федеральна служба безпеки. – «ЩЛ») Росії, у військовому квитку котрого написано – звільнився з посади у зв’язку з важким воєнним становищем в Україні. Цікаво, що звільнення датоване ще 23 листопада 2013 року, тобто до початку масових акцій протесту в Києві, що спричинили Євромайдан», – повідомив на своєму сайті голова Луганської Геннадій Москаль.

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу