Військовослужбовці в АТО не голосуватимуть і не хвилюються через це

14:07 15 жовтня 2014 р.

Навіть якщо хтось прийме законопроект, якийсь дасть можливість військовослужбовцям у зоні АТО взяти участь у виборах, вони проголосувати не зможуть, тому що це є технічно неможливо.

Про це під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 120, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), заявив самовисуванець та військовослужбовець 51-ї бригади Олександр Власенко, коментуючи те, що Верховна Рада так і не спромоглася ухвалити зміни до закону про вибори народних депутатів. Саме вони мали би врегулювати механізм організації голосування військовослужбовців, які виконують завдання в рамках АТО.

- Я знаю, що таке вибори в АТО через те, що я був там під час президентських виборів. Ні я, ні моя рота, ні батальйон, ані вся бригада повністю не змогли проголосувати «за» чи «проти». І зараз я не бачу технічних рішень, як це можна виконати в умовах АТО. Я там був, я знаю як це виглядає, нема фізичної змоги, - каже Власенко.

За його словами, військовослужбовці доволі спокійно сприймають факт, що їхній голос не врахують і цього разу.
Микола Щур, який під час виборів Президента працював головою обласної окружної виборчої комісії, а тепер кандидує до парламенту від «Радикальної партії»,  каже що навесні піднімалося питання про те, як мають голосувати військовослужбовці в зоні АТО.

- Дуже часто і військовослужбовці, і їхні родичі зверталися. Але нема навіть правового механізму для того, щоб реалізувати право голосу на виборах. Я вважаю це великим мінусом, що такі зміни до законодавства не прийняті, але зараз це реалізувати важко.
Словом, опоненти зійшлися на тому, що якби депутати внесли зміни до законодавства, то виконати б їх було неможливо.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу