30 дітей з малозабезпечених сімей на Львівщині матимуть ноутбуки, якщо добрі люди подарують їх

16:56 19 листопада 2021 р.

"Не будь байдужим – подаруй дитині ноутбук!", – саме так жителі Львівщини цьогоріч можуть долучитися до всесвітнього благодійного руху "Щедрий вівторок".

Карантинні обмеження і, зокрема, навчання онлайн стали особливо гострою проблемою для малозабезпечених сімей. Адже в учнів, які не мають ґаджетів для занять вдома, практично, забрали можливість навчатися у школі. Для того, аби хоча б частково розв'язати цю проблему, в області реалізовують проєкт "Подаруй дитині ноутбук". Про це повідомила пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com

“Оскільки ноутбуками й планшетами українці щоденно користуються вже не перше десятиліття, у багатьох громадян знайдеться вдома непотрібна їм техніка. Так, часто ноутбуки, що вийшли з ладу через незначну поломку, приречені роками бездіяльно лежати на запилюжених полицях, тоді як їхні господарі вже давно користуються технікою новішого покоління. Щоби уникнути проблеми нераціонального споживання й зменшити екологічний слід, пропонуємо знайти непотрібній техніці нове призначення", - каже Дмитро Якимець, голова ГО "Інший підхід", котра запропонувала ініціативу.

Організатори пропонують подарувати ноутбуки і планшети не менше, ніж 30 дітям з малозабезпечених сімей. Деякі з учасників проєкту хворіють на рідкісні недуги, такі як легенева гіпертензія та інші. Якщо ваша техніка трошки зламалася - не хвилюйтеся: всю зібрану в межах проєкту техніку відремонтують і подарують дітям. Вчителям комп’ютерну техніку для проведення навчання онлайн закуповує держава. Сума цьогорічної загальнодержавної субвенції склала 67 мільйонів гривень, а співфінансування з місцевих бюджетів - ще майже 14 мільйонів.

 «Цього року для шкіл області за кошти держави і місцевих громад плануємо закупити 4042 ноутбуки. Водночас, триває процес проведення швидкісного Інтернету для віддалених населених пунктів Львівщини. Для цього наша область отримала з держбюджету 5,5 мільйона гривень. Це дасть змогу інтернетизувати 51 село у 22 громадах. Насамперед швидкісний інтернет отримують школи, народні доми, ЦНАПи», - каже голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Щороку в останній вівторок листопада мільйони людей влаштовують день добрих справ і приєднуються до благодійних ініціатив. Хоча "Щедрий вівторок" проводять в Україні всього чотири роки, до руху долучилося вже 126 тисяч громадян.

Проєкт "Подаруй дитині ноутбук" впроваджується ГО "Інший підхід" разом з БФ "Карітас Львів", БФ "Сестри Даліли", Асоціацією легеневої гіпертензії Українською освітньою фундацією, за фінансової підтримки Zagoriy Foundation, за інформаційної підтримки Львівської ОДА. Контактні особи: Дмитро Якимець, голова ГО "Інший підхід". +38 097 904 86 30 yakymets@gmail.com approach.ua@gmail.com Ельвіра Насібулліна, асистентка відділу «Культура благодійності» Zagoriy Foundation. +380996371904 en@zagoriy.foundation

Усі школи Львівщини мають інтернет, але швидкості бракує

На Львівщині куплять житло для 16 дітей-сиріт

 

dailylviv.com

До теми

14:04 1 грудня 2021 р.

Фірма-фаворит добудовуватиме гімназію у Львові з новою начальницею управління освіти

Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради уклало договір із ТОВ «Вельт капітал» на добудову гімназії «Провесінь» за 59 млн грн.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу