Найбільшу грошову допомогу на Львівщині отримують у Сколівському районі, а найменшу - у Моршині

11:50 15 червня 2020 р.

Станом на 1 червня в області 19 153 малозабезпечених сімей, де виховуються 37 015 дітей, отримують щомісячну грошову допомогу, які з поважних або незалежних причин мають середньомісячний сукупний доход, нижчий від прожиткового мінімуму для сім’ї.

Із зазначеної кількості допомогу одержують 6 946 багатодітних сімей, де виховуються 25 013 дітей.

Ця допомога призначається відповідно до закону «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» та Постанови Кабінету міністрів України від 24.02.2003 № 250 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям». При розрахунку застосовується прожитковий мінімум для сім’ї — визначена для кожної сім’ї, залежно від її складу, сума прожиткових мінімумів, розрахованих та затверджених відповідно до Закону України „Про прожитковий мінімум» для осіб, які належать до основних соціальних і демографічних груп населення. При цьому право сім’ї на цю допомогу залежить не лише від доходів, але і від майнового стану, зайнятості працездатних членів сім’ї та інших факторів.

Середній розмір щомісячної виплати в області становить 4081,331 грн, зокрема, найменший розмір у м. Моршин – 2121 грн, найбільший – у Сколівському районі, 5813,29 грн.

Виплата допомоги на період карантину та на один місяць після дати його відміни продовжує проводитися без звернення до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення з подальшим проведенням перерахунку розміру виплаченої державної соціальної допомоги на підставі відповідних документів, необхідних для визначення права на її отримання та розміру допомоги, поданих заявником. Наприклад, якщо допомога була призначена по 31.04.2020 р., то з травня її виплату продовжено автоматично, але після закінчення карантину заявнику необхідно звернутись до управління соціального захисту населення за місцем перебування на обліку із заявою та документами для здійснення перерахунку розміру виплаченої допомоги. У разі, коли за результатами проведеного перерахунку, розмір отриманої допомоги був меншим, орган соціального захисту населення проводить доплату у розмірі різниці між перерахованим та виплаченим розміром допомоги. Якщо не буде підтверджено право на отримання допомоги або її розмір буде меншим, ніж виплачений під час карантину - надміру виплачена сума допомоги буде стягуватись з дотриманням норм чинного законодавства у розмірі не більше як 20 відсотків від суми виплаченої допомоги надалі.

Про це повідомила ЛОДА

До теми

23:00 21 січня 2022 р.

Мер Львова запропонував будувати патронний завод у Львові

Сьогодні у Львові, у приміщенні Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу, відбулась підсумкова нарада Укроборонпрому за минулий рік. Як зазначило керівництво Концерну, торік виготовлення продукції зросло на 24% або на 7,6 млрд грн, порівняно з 2020 роком.

Рубрика: Економіка

20:45 21 січня 2022 р.

Поліція за мільйон гривень наглядатиме за охоронцями Львівводоканалу

Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал» уклало угоду з Управлінням поліції охорони у Львівській області на «здійснення контролю за порядком несення служби персоналом охорони».

Рубрика: Економіка

17:28 21 січня 2022 р.

Встановлення місцевих податків і зборів у компетенції ДРС - не судів

Лише Державна регуляторна служба України може висловлювати позицію щодо віднесення акта чи іншого документа органів місцевого самоврядування до категорії регуляторного акта.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу