Найбільшу грошову допомогу на Львівщині отримують у Сколівському районі, а найменшу - у Моршині | Новини Львова

Найбільшу грошову допомогу на Львівщині отримують у Сколівському районі, а найменшу - у Моршині

11:50 15 червня 2020 р.

  • 0

Станом на 1 червня в області 19 153 малозабезпечених сімей, де виховуються 37 015 дітей, отримують щомісячну грошову допомогу, які з поважних або незалежних причин мають середньомісячний сукупний доход, нижчий від прожиткового мінімуму для сім’ї.

Із зазначеної кількості допомогу одержують 6 946 багатодітних сімей, де виховуються 25 013 дітей.

Ця допомога призначається відповідно до закону «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» та Постанови Кабінету міністрів України від 24.02.2003 № 250 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям». При розрахунку застосовується прожитковий мінімум для сім’ї — визначена для кожної сім’ї, залежно від її складу, сума прожиткових мінімумів, розрахованих та затверджених відповідно до Закону України „Про прожитковий мінімум» для осіб, які належать до основних соціальних і демографічних груп населення. При цьому право сім’ї на цю допомогу залежить не лише від доходів, але і від майнового стану, зайнятості працездатних членів сім’ї та інших факторів.

Середній розмір щомісячної виплати в області становить 4081,331 грн, зокрема, найменший розмір у м. Моршин – 2121 грн, найбільший – у Сколівському районі, 5813,29 грн.

Виплата допомоги на період карантину та на один місяць після дати його відміни продовжує проводитися без звернення до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення з подальшим проведенням перерахунку розміру виплаченої державної соціальної допомоги на підставі відповідних документів, необхідних для визначення права на її отримання та розміру допомоги, поданих заявником. Наприклад, якщо допомога була призначена по 31.04.2020 р., то з травня її виплату продовжено автоматично, але після закінчення карантину заявнику необхідно звернутись до управління соціального захисту населення за місцем перебування на обліку із заявою та документами для здійснення перерахунку розміру виплаченої допомоги. У разі, коли за результатами проведеного перерахунку, розмір отриманої допомоги був меншим, орган соціального захисту населення проводить доплату у розмірі різниці між перерахованим та виплаченим розміром допомоги. Якщо не буде підтверджено право на отримання допомоги або її розмір буде меншим, ніж виплачений під час карантину - надміру виплачена сума допомоги буде стягуватись з дотриманням норм чинного законодавства у розмірі не більше як 20 відсотків від суми виплаченої допомоги надалі.

Про це повідомила ЛОДА

Коментарі(0)

До теми

23:25 13 липня 2020 р.

У Львові призупинили інфраструктурні проєкти. Немає грошей

Місто призупинило реалізацію частини інфраструктурних проєктів, аби мати кошти на виплату зарплати працівникам великих комунальних підприємств, що забезпечують містян цілодобовим водопостачанням, теплом тощо.

Рубрика: Економіка

14:07 13 липня 2020 р.

Будинок генерала-ректора Ткачука зі Львова продають за 1,95 млн доларів

Офіційно будинок належить племінниці Петра Ткачука Анні Сенаторовій та її чоловіку Денису Сенаторову. На них також зареєстровано і земельні ділянки, на яких розташований будинок.

Рубрика: Економіка

11:02 13 липня 2020 р.

Податкова Львівщини рідше перевіряє і більше донараховує

Перевірки на Львівщині щодо сплати податків з доходів фізичних осіб: з початку року до бюджету додатково надійшло близько 1,9 мільйона гривень, їх кількість зменшилася майже на 19 відсотків

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу