Голова Львівської ОДА вручив сертифікат на квартиру учаснику АТО з Луганська

17:01 23 серпня 2021 р.

Фото до новини

А дітям полеглих Героїв, круглим сиротам, - ноутбуки.

З нагоди 30-ї річниці Незалежності України родина захисника держави отримала сертифікат на нове помешкання. Його сім’ї вручив голова Львівської ОДА Максим Козицький. Про це повідомила пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com

Олександр Хіміч – учасник АТО, учасник бойових дій та переселенець. Родом із Луганщини. Служив в АТО упродовж 2014-2016 років. Сьогодні разом з дружиною виховує трьох дітей, наймолодшому сину – 6 років. Відтак, для багатодітної сім’ї власне помешкання є необхідним, адже родина наразі орендує житло у Львові.

Ще один військовослужбовець, учасник АТО Юрій Єфремов отримає сертифікат вартістю 30 тисяч гривень для проходження реабілітації.

Також очільник області вручив ноутбуки дітям полеглих Героїв, котрі поклали життя на вівтар незалежності України. Усі вони круглі сироти.

«У переддень 30-річчя Незалежності України ми діями вшановуємо тих, завдяки кому можемо відзначати цю дату... Ці чоловіки та жінки – Герої сьогодення. Ми маємо пам’ятати та опікуватися матерями, які залишились без допомоги, дітьми, які втратили найрідніших. Хочеться, щоб у цих діток було світле майбутнє, за яке так щиро боролися їх батьки. Маємо пам’ятати, що саме наші захисники - справжні творці Незалежності і, завдяки їм, ми можемо будувати вільну, демократичну, європейську державу, співати власний Гімн та підіймати власний Державний прапор», - зазначив Максим Козицький.

  

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів