Голова Львівської ОДА вручив сертифікат на квартиру учаснику АТО з Луганська

17:01 23 серпня 2021 р.

А дітям полеглих Героїв, круглим сиротам, - ноутбуки.

З нагоди 30-ї річниці Незалежності України родина захисника держави отримала сертифікат на нове помешкання. Його сім’ї вручив голова Львівської ОДА Максим Козицький. Про це повідомила пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com

Олександр Хіміч – учасник АТО, учасник бойових дій та переселенець. Родом із Луганщини. Служив в АТО упродовж 2014-2016 років. Сьогодні разом з дружиною виховує трьох дітей, наймолодшому сину – 6 років. Відтак, для багатодітної сім’ї власне помешкання є необхідним, адже родина наразі орендує житло у Львові.

Ще один військовослужбовець, учасник АТО Юрій Єфремов отримає сертифікат вартістю 30 тисяч гривень для проходження реабілітації.

Також очільник області вручив ноутбуки дітям полеглих Героїв, котрі поклали життя на вівтар незалежності України. Усі вони круглі сироти.

«У переддень 30-річчя Незалежності України ми діями вшановуємо тих, завдяки кому можемо відзначати цю дату... Ці чоловіки та жінки – Герої сьогодення. Ми маємо пам’ятати та опікуватися матерями, які залишились без допомоги, дітьми, які втратили найрідніших. Хочеться, щоб у цих діток було світле майбутнє, за яке так щиро боролися їх батьки. Маємо пам’ятати, що саме наші захисники - справжні творці Незалежності і, завдяки їм, ми можемо будувати вільну, демократичну, європейську державу, співати власний Гімн та підіймати власний Державний прапор», - зазначив Максим Козицький.

  

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу