На Львівщині куплять житло для 16 дітей-сиріт

19:37 4 листопада 2021 р.

Фото до новини

На це використають кошти не лише обласного бюджету в рамках «Регіональної програми забезпечення житлом дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області».

У четвер, 4 листопада відбулося чергове засідання регіональної Комісії з питань забезпечення житлом дітей- сиріт. Члени комісії голосуванням підтримали пропозиції закупівлі квартир 16 дітям-сиротам. Загалом йдеться про закупівлю 13 об’єктів нерухомості за співфінансування з обласного бюджету в рамках «Регіональної програми забезпечення житлом дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області». Про це повідомила пресслужба Львівської облради, пише Dailylviv.com

Пропозиції щодо закупівлі житла, а також кошти з місцевих бюджетів надали Городоцька, Стрийська, Мостиська, Бібрська міські ради, Червоноградська районна державна адміністрація спільно з Радехівською міською радою, Солонківська, Жовтанецька, Давидівська, Добросинсько-Магерівська сільські ради. З бюджету Львівської області на закупівлю 13 квартир передбачено 2 млн 852 тис.грн.

Голова депутатської комісії з питань соціального захисту, прав дітей, людини та учасників бойових дій Микола Іщук розповів, що попри завершення року, депутати Львівської обласної ради шукатимуть можливість надати кошти на закупівлю ще однієї квартири для мешканця Червоноградської громади.

«Я запропонував переглянути витрати бюджету та із зекономлених коштів вишукати 160 тисяч гривень на дофінансування закупівлі квартири для хлопця, якому у грудні цього року виповниться 23 роки. Якщо не купимо йому житло у цьому році, то він втратить право на пільгу. Адже в програмі прописано обмеження за віком. Чому громада подала його пропозицію так пізно ми дізнаємося, але сирота не має стати заручником обставин. Тому, об’єднавши зусилля депутатів, у співпраці з комісією з питань бюджету та соціально-економічного розвитку ми шукаємо можливість придбати ще одну квартиру», - пояснив Микола Іщук. 

Він також наголосив на тому, що безумовним правилом для керівників органів місцевого самоврядування має стати допомога дітям-сиротам, постановка їх на облік та планування  коштів на закупівлю пільгового житла для цих категорій соціально незахищених осіб.

439 дітей на Львівщині отримали нові родини

24 мешканці Львівщини вирішили взяти на виховання у сім’ю дитину-сироту

На Львівщинаі хочуть перевести квартирну чергу для дітей-сиріт в онлайн

Дітей на Львівщині стає все менше

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів