Дівчині куплять квартиру в Стрию, а двом хлопцям - квартиру у Радехові і будинок у Сусідовичах

15:14 6 жовтня 2021 р.

Фото умовне

Фото умовне

Цьогоріч заплановано закупити житло для 33 дітей-сиріт і дітей без батьківського піклування у Львівській області. Вже ухвалили рішення про закупівлю житлових об’єктів для 20 осіб.

Відбулося засідання регіональної Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області. Про це повідомила пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com

 Під час наради члени комісії розглянули пропозиції щодо придбання 3-х житлових об’єктів для трьох дітей-сиріт та дітей без батьківського піклування та осіб з їх числа.

Свої пропозиції про потребу у співфінансуванні з обласного бюджету на придбання житла для вказаних категорій дітей надали виконавчі комітети Бісковицької сільської, Стрийської міської ради та Червоноградської районної державної адміністрації спільно з Радехівською міською радою.

Зокрема, під час засідання опрацювали пропозиції щодо придбання:

- трикімнатного житлового будинку в селі Сусідовичі для 20-річного хлопця. Загальна вартість об’єкта – 370 тис. гривень.

- однокімнатної квартири у місті Стрий для 23-річної дівчини. Вартість об’єкта становить близько понад 380 тис. гривень.

- однокімнатної квартири у Радехові, призначена для 21-річного хлопця.  Вартість житла – майже 296  тис. гривень.

Як зазначив начальник служби у справах дітей Володимир Лис, усі квартири в доброму стані та призначені для комфортного проживання. З огляду на це члени комісії підтримали усі надані пропозиції.

Загальна вартість усіх житлових об’єктів становить майже 1 млн 50 тис. гривень. Усі вони будуть співфінансуватися з обласного бюджету і бюджетів територіальних громад.

У поточному році заплановано закупити житло для 33 дітей-сиріт і дітей без батьківського піклування у Львівській області. Станом на зараз вже ухвалили рішення про закупівлю житлових об’єктів для 20 осіб з таких категорій дітей.

439 дітей на Львівщині отримали нові родини

24 мешканці Львівщини вирішили взяти на виховання у сім’ю дитину-сироту

На Львівщинаі хочуть перевести квартирну чергу для дітей-сиріт в онлайн

Дітей на Львівщині стає все менше

На Львівщині найбільше дітей народилися торік у липні, а найменше - у березні

 

 

 

dailylviv.com

До теми

23:00 21 січня 2022 р.

Мер Львова запропонував будувати патронний завод у Львові

Сьогодні у Львові, у приміщенні Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу, відбулась підсумкова нарада Укроборонпрому за минулий рік. Як зазначило керівництво Концерну, торік виготовлення продукції зросло на 24% або на 7,6 млрд грн, порівняно з 2020 роком.

Рубрика: Економіка

20:45 21 січня 2022 р.

Поліція за мільйон гривень наглядатиме за охоронцями Львівводоканалу

Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал» уклало угоду з Управлінням поліції охорони у Львівській області на «здійснення контролю за порядком несення служби персоналом охорони».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу