Служби у справах дітей є лише в трьох ОТГ Львівщини

10:28 30 листопада 2018 р.

Львівщина є ініціатором змін до законодавства, які зобов’язують у кожній об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) мати службу у справах дітей. Наразі такі структури є лише в трьох ОТГ.

Про це 29 листопада під час прес-конференції на тему: «Як ОТГ на Львівщині боротимуться зі сучасним рабством», що відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив начальник служби у справах дітей ЛОДА Володимир Лис.

- Створюють ОТГ, але акцент роблять на дороги, народні доми, освітлення, а соціальна складова залишається поза увагою,- наголосив Володимир Лис.

Сьогодні у закладах інституційної системи на Львівщині, за словами Володимира Лиса, є п’ять тисяч дітей, сиріт з них – лише 120. 

- Це – при живих батьках, - каже чиновник. - Зараз відбувається реформа цих закладів, діти повертаються в родини і є загроза втягування їх у рабство, жебракування, проституцію.

Кримінальний кодекс посилив покарання за злочини, пов’язані з торгівлею дітьми.

- Утягнення дітей у жебрацтво кваліфікують як найгіршу форму дитячого рабства. До трьох років позбавлення волі загрожує особам за втягнення дітей у жебракування. 1031 дитина на Львівщині перебуває в складних життєвих обставинах. Але це не повна інформація. Органи місцевої влади не завжди готові це показати - підсумовує Володимир Лис.

Нагадаємо, що на Львівщині з серпня 2018 року і дотепер проведено перші робочі зустрічі у 15 ОТГ та 5 містах обласного значення для глибшого розуміння проблеми торгівлі людьми, виявлення постраждалих від цього злочину та надання їм необхідної допомоги.

Ця робота відбувається в межах реалізації проекту “Впровадження Національного механізму взаємодії (НМВ) суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми, у Львівській області”.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:38 21 січня 2022 р.

Суддя Гриців, в якої вкрали $120 тис, влітку подарувала гроші на LEXUS синові-прокурору

Сьогодні у Шевченківському райсуді м.Львова мав бути розглянутий адміністративний протокол на Назара Гриціва, складений патрульною поліцією за керування прокурором у нетверезому стані автомобілем LEXUS ES300.

Рубрика: Ситуації

16:58 21 січня 2022 р.

Мер Львова залишився у Ратуші один: захворіли його заступники і керівники департаментів (відео)

У Львові всі заступники міського голови Львова захворіли на коронавірус, також на лікарняних перебуває багато керівників департаментів Львівської міської ради.

Рубрика: Ситуації

16:35 21 січня 2022 р.

Помер президент хору Орфей

Сьогодні у народному чоловічому хорі "Орфей" повідомили про смерть його президента Михайла Олійника.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу