439 дітей на Львівщині отримали нові родини

16:20 17 лютого 2020 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: galnet.fm

2019 року на Львівщині влаштували у нові сім’ї 439 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Про це, як повідомили в понеділок, 17 лютого, у Львівській облдержадміністрації, розповів сьогодні начальник служби у справах дітей ЛОДА Володимир  Лис. За його словами, минулоріч в області усиновили 47 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, й створили сім прийомних сімей, в які на виховання та спільне проживання влаштовано 13 дітей-сиріт та дітей,  позбавлених батьківського піклування. Також створено три дитячі будинки сімейного типу, в які влаштовано 21 дитину зазначеної категорії.  У функціонуючі дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї влаштовано 24 дитини.

Як інформував «ЩЛ», 31 липня, начальник Служби у справах дітей ЛьОДА Володимир Лис доповів, що у 2019 році на Львівщині знайшли родину 226 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

dailylviv.com

До теми

14:23 30 листопада 2020 р.

Керівництво держави проводить консультації, чи потрібен локдаун

Сьогодні представники Кабінету Mіністрів, відповідальні за запобігання поширенню коронавірусної інфекції, зокрема Міністерства охорони здоров'я, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства внутрішніх справ, а також Ради національної безпеки і оборони, зберуться на нараду, щоб дати прогнози розвитку епідемічної ситуації та визначитися, чи потрібно впроваджувати повний локдаун і коли.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу