Львівщина отримала 974,4 тисячі грн. для сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування

15:05 28 жовтня 2013 р.

  • 0
  • 2851


Фото: uondmr.at.ua

Про це повідомляє сьогодні, 28 жовтня, прес-служба обласної державної адміністрації.

За її інформацією, Львівщина отримала черговий транш субвенції з державного бюджету 974,4 тис. грн., призначених для виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також для грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною». Начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис запевнив, що ці кошти повністю передані з обласного бюджету міським і районним бюджетам для використання за цільовим призначенням.

Як інформував «ЩЛ», Львівщина отримала у жовтні черговий транш субвенції з державного бюджету – 27 млн. грн – для надання державної допомоги сім’ям із дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, а також для тимчасової державної допомоги дітям, які її потребують.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

13:45 13 вересня 2019 р.

На Львівщині відновили 791 гектар лісу

У Львівському лісовому селекційно-насіннєвому центрі завершуються роботи зі створення унікального в Україні сучасного розсадницького комплексу із вирощування сіянців із закритою кореневою системою.

Рубрика: Природа

  • 0
  • 747