Шпиталь Шептицького скеровуватиме українок з онкологією на безкоштовні операції у Польщу

16:48 27 жовтня 2021 р.

Шпиталь Шептицького започаткував проєкт, у рамках якого жінок з онкологією шийки матки або ендометрію скеровуватимуть на безкоштовні операції до Польщі на високоточному обладнанні Da Vinci.

Про це повідомили у медичній установі, пише Dailylviv.com.

Проєкт запустили «Шпиталь Шептицького» спільно зі «Szpital na Klinach» та Екуменічним комітетом медичної та соціальної допомоги. Про його концепцію розповіла медична директорка шпиталю Роксолана Вельгуш:

«Операції відбуватимуться у клініці наших партнерів у Польщі. Операція та післяопераційний період будуть безкоштовними. Таким чином, ми зможемо допомогти багатьом жінкам, які мають онкологічне захворювання. Наш лікар-онколог буде робити вибірку  саме за цим діагнозом, а вже тоді ми будемо скеровувати в Польщу на оперативне втручання, яке відбуватиметься на сучасному обладнанні Da Vinci, що є дуже точним, дає найменші ризики розвитку післяопераційних та операційних ускладнень. Після таких втручань пацієнти дуже швидко одужують і буквально вже за кілька днів можуть повертатися додому».

Жінки, які мають онкологію, можуть заповнити відповідну гугл-форму.  Потім лікар-онколог цю заявку перегляне, опісля  цих пацієнтів запросять у шпиталь, де, за необхідності, їх дообстежать. Вже після цього відбудеться остаточна вибірка і пацієнти поїдуть до Польщі. За кордоном їх відразу зустрінуть працівники закордонного шпиталю і супроводжуватимуть. Загалом отримають таку послугу  лікування у Польщі 150 жінок, згідно з вимогами проєкту.

Христина Келеман керівниця відділу розвитку Шпиталю Шептицького, повідомила, як саме знайти більш докладну інформацію про цю програму:

«Інформацію, щодо нашого проєкту щодо допомоги жінкам, які мають необхідність у лікуванні онкозахворювання, можна знайти на сайті Шпиталю Шептицького у розділі “проєкти”, а також у соцмережах. Створена спеціальна гугл-форма, де пацієнти зможуть завантажити свої документи, що спростить лікарю зробити першопочатковий висновок, чи жінка може взяти участь у цій програмі».

Чому у червоній зоні карантину треба дозволити планову госпіталізацію та оперативні втручання

Якась фабрика смерті: львівська журналістка просить міністра МОЗ перевірити смертність у лікарні швидкої допомоги

Плата за безнадійне лікування зятя-учасника АТО у головній комунальній лікарні Львова. Тарифи

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу