«Божі комахи у Львові запобігли рецидиву онкозахворювання, – пацієнтка

10:43 2 листопада 2019 р.

Після онкологічної операції у Львові, яку жінці зробили вісім років тому, бджоли запобігли рецидиву хвороби.

Про це “Щоденному Львову” розповіла пані Стефанія, пацієнтка медичного центру,  який спеціалізується на бджоловжалюванні

За словами жінки, через вісім років після операцій на онкологію з трьох хворих, які лежали з нею в одній палаті, живою залишилася лише вона одна.

- Коли мені було 57 років, у мене виявили онкогінекологію. На другій стадії. Хворобу спричинили, думаю, два фактори – спадковість і нерви. Від онкології у мене померли мама і сестра. А нервові стреси були через важку багаторічну хворобу дитини.

Зі своїм фатальним діагнозом пані Стефанія звернулася до лікаря-фізіоапітерапевта Івана Пилипчука.

- Іван Йосипович відмовився лікувати хворобу на такій стадії. Ще раніше, до виявлення цього діагнозу, він пропонував мені ходити на сеанси бджоловжалювання профілактично, щоб запобігти можливій недузі. Та я постійно зволікала. Але після операції лікар пообіцяв прийняти мене і дав надію на добрий результат, - розповідає пані Стефанія.

Уже після перших сеансів бджоловжалювання, за словами пані Стефанії, минула хронічна втома, з’явилися сили.

- Я агітувала жінок з моєї палати піти також на апітерапію. Згадую, як переконувала телефоном одну з них – Олену. Але вона казала, що добре почувається. Коли ж Олена мені зателефонувала через чотири роки після операції, було вже пізно. Пригадую, як вона поскаржилася: «Мені дуже зле. Я, напевно, піду з тобою». Та за якийсь час знову перетелефонувала і сказала, що у неї почалися метастази, - згадує пані Стефанія.

Пані Стефанія щороку робить повне контрольне обстеження (УЗД тощо), і воно показує, що жінка – здорова. Але навесні і восени проходить 5-тижневі сеанси бджоловжалювання.

З цим методом оздоровлення пані Стефанія вперше познайомилася на практиці ще 24 роки тому - через хворобу доньки Ірини.  

- Донька в мене була народжена за допомогою щипців, які спричинили доброякісну пухлину в голові дитини. Але ми тривалий час про це не знали. У 16-річному віці в доньки почалися нестерпні напади головного болю. Ми поїхали до Києва і зробили томографію - вона показала неоперабельну пухлину. Лікарі давали лише 5-10% гарантії на успішне операційне втручання. Пухлина була розташована в дуже поганому місці, Втручання передбачало шунт через спинний мозок. Після цієї операції донька могла стати інвалідом, тому від операції ми відмовилися - розповідає пані Стефанія.

Зараз Ірині – 40 років. Уже 24 роки поспіль вона навесні і восени ходить на сеанси бджоловжалювання. Бере по 16 бджіл за один візит до лікаря-апітерапевта. 

- Минули у неї приступи головного болю. Донька добре почувається. Навіть томографію вже років 15 не робимо, - підсумовує пані Стефанія.

Бджолина отрута (апітоксин), яку вводять через ужалення в певні акупунктурні точки на тілі людини, за багатьма науковими дослідженнями, є унікальним стимулятором імунної системи та регулятором ендокринної системи. Тож вона допомагає організму запустити 30% резервних сил, які має навіть хвора людина, й спрямувати їх на відновлення організму. У такий спосіб, запускається система саморегуляції організму.

14 жовтня 2019 року з’явилася інформація про те, що науковці Єльського університету в США розробили новий метод лікування ракової пухлини, який полягає в активації імунної системи. Терапія дозволила зменшити злоякісні новоутворення у мишей, в тому числі меланому, тричі негативний рак молочної залози і рак підшлункової залози. Про це повідомляють у прес-релізі на EurekAlert.

dailylviv.com

До теми

18:58 15 червня 2021 р.

Бельгійські лікарі з Saint-Luc University Hospital оперуватимуть на вусі у Львові. Оголошено запис дітей

Львівська дитяча лікарня оголосила відбір пацієнтів для проведення мікрохірургічних операцій на вусі за участі лікарів з Бельгії. Кандидатів відбиратимуть для проведення мікрохірургічних операцій на вусі, в тому числі для кохлеарної імплантації, BAHA імплантації, тимпанопластики, мірингопластики та інших хірургічних втручань при хронічних захворюваннях вух.

Рубрика: Медицина

16:37 15 червня 2021 р.

У дитячій лікарні Львова запрацював сучасний рентгенівський апарат

Високотехнологічний рентгенапарат запрацював у міській дитячій клінічній лікарні, що на вул. Орлика. Зі слів головного лікаря лікарні Дмитра Квіта, рентгендіагностичний комплекс Sonialvision G4 з функцією томосинтезу і платформою цифрової обробки зображень є надсучасним у світі медицині. Такий апарат є третім в Україні після Києва та Харкова і є надзвичайно важливим для надання якісної невідкладної допомоги.

Рубрика: Медицина

15:43 15 червня 2021 р.

На Львівщину прибуло понад 10 тисяч доз Pfizer-BioNTech. Вакцинація в цифрах

Область отримала чергову партію вакцин «Pfizer», у кількості 10 530 доз. Вакцина «Pfizer-BioNTech» - це мРНК-вакцина, розроблена німецькою біотехнологічною компанією «BioNTech» спільно з американським фармакологічним концерном «Pfizer». Вакцину внесено до списку вакцин для екстреного використання ВООЗ.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу