Професор-математик ЛНУ відкрив формулу здоров’я

10:50 9 листопада 2019 р.

  • 0

65-річний професор-математик ЛНУ через хворобу кілька років тому мав покинути викладацьку і наукову роботу. Лікування бджолами повернуло його не лише в аудиторію вітчизняного вишу. Він систематично читає лекції студентам за кордоном.

Про це «Щоденному Львову» розповів сам доктор фізико-математичних наук.

- Кілька років тому в січні серед ночі розбудився, відчув запаморочення в голові. Таке, що не міг ні лягти, ні встати, ані вправо-ані вліво повернутися. Міг сидіти лише в одній позі. Дружина перелякалася. З її допомогою вранці пішов у 8-му лікарню, там зняли мені кардіограму. Результати дослідження: низький тиск – 90 на 60 і низьке серцебиття – 43, - розповідає  вчений.

За його словами, такому стану передувала інтенсивна робота, без відпусток, і шкідлива звичка – куріння.

- У лікарні мені прописали «Бетасерк», досить сильний препарат. Вживав його місяць по дві пігулки, а ще два місяці по одній таблетці повинен був вживати. Ще рекомендували мене прокапати, але я відмовився, бо це хімічні речі. Тоді мені здавалося, що я в аудиторію вже не зайду ніколи , - згадує професор.

Дружина порадила йому піти на бджоловжалювання.

- Можна сказати, вона мене за руку завела до Івана Йосиповича Пилипчука. Бо на собі вже випробувала апітерапію. У неї були проблеми зі щитовидкою і їй бджоли стабілізували ситуацію. Я повірив дружині і повірив у бджоли. Почав з однієї бджоли і дійшов до 15-ти. Це був перший курс. Відчув велике полегшення. Я припинив пити ліки, хоча мав ще місяць приймати медпрепарат. Замість того потім пройшов другий курс: всі сеанси по 15 бджіл, - каже доктор наук.

Після цього лікування він зробив літню перерву. Поїхав в Моршин, у санаторій. Але за словами математика, навіть на відпочинку почував себе не дуже добре. Тож коли повернувся до Львова, одразу побіг до Івана Йосиповича.

- Мабуть, жартую, я вже став бджолозалежним і боюся перервати апітерапію, щоб не втратити теперішнє самопочуття. Коли бджоли вжалюють мене, хочу, щоб боліло, бо мені здається, що тоді навіть лікувальний ефект від бджолиної отрути більший. Сам дивуюся з такої своєї реакцїї, але бачу, що це дає великий результат моєму організму. Дружина важко переносить укуси бджіл. Йде, як на тортури. А я чекаю цього, як свята, - ділиться відчуттями доктор наук.

Після двох курсів бджоловжалювання професор зробив біохімічний аналіз крові. За його словами, лише холестерин був трохи вищим за норму – 6,3 ммоль на літр. Норма 5,2-6,2 ммоль на літр.

- Для мене це фантастика, бо такого доброго аналізу крові я ще ніколи не мав,- наголошує доктор наук і розповідає про інші зміни в організмі.

- Одного разу я нахилився – мене спина вхопила. Кажу, що вже на бджоли не зможу поїхати. Дружина мене підвезла автомоблем. Іван Йосипович на це місце одразу поставив три бджоли і – відпустило. У мене тут була плямка (показує місце на голові). Коли я приходив стригтися просив, щоб перукарка не зачепила. Щезла. Тут в мене на тілі були плями – щезли, - розповідає професор.

І додає про інші складові здорового самопочуття.

- Я ще й ходжу пішки. Живу в районі Дністерської, приватний сектор. Тиск крові уже припинив міряти. Бо раніше вставав зранку і одразу міряв тиск. А зараз день починаю з зарядки.

Навіть захист дисертації, вчена рада, бенкет, за словами професора, не є приводом для нього пропустити бджоловжалювання.

- Побув – і пішов на процедуру. Якщо випив трошки, менше бджіл поставлять. Але йду. Зараз працюю досить інтенсивно. Можу прочитати багато лекцій і науковою діяльністю займаюся, - зазначає доктор фізико-математичних наук.

Віднедавна він зосередився лише на викладацькій і науковій діяльності за кордоном, куди їздить за кермом власного автомобіля. Поїздки даються значно легше, ніж колись. 

Нагадаємо, польська творча група зняла документальний фільм про сучасну історію апітерапії у Львові.


Відео:

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:28 16 січня 2020 р.

Апітерапія у Львові вберегла військовослужбовицю від інвалідного візка

Операція на хребті могла закінчитися для військовослужбовиці Лесі Алєксандрової, яка страждала від кил та протрузій дисків, інвалідним візком. Навіть військові лікарі не радили ризикувати нею. Замість ножа хірурга повернула жінку в стрій апітерапія.

Рубрика: Медицина

15:52 16 січня 2020 р.

Фізкультура скорочує ризик захворіти 7 видами раку

Велике дослідження вчених Американського онкологічного товариства, опубліковане наприкінці грудня 2019 року в журналі «Journal of Clinical Oncology», показує зв'язок між фізичною активністю і захворюваністю 15 видами раку.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Бриндзя замість фети

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу