У львівському Шпиталю імені Митрополита Андрея Шептицького відкрили Центр для військових

13:36 13 березня 2015 р.


Фото: Роман Балук/ZIK

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, у благодійній установі «Шпиталь імені Митрополита Андрея Шептицького» запрацював Центр психічного здоров’я, де долають посттравматичний стресовий розлад у військових, родичів загиблих, постраждалих на Майдані та волонтерів, які їздять в зону АТО.

«У благодійній установі «Шпиталь імені Митрополита Андрея Шептицького» запрацював Центр психічного здоров’я, де долають посттравматичний стресовий розлад у військових, родичів загиблих, постраждалих на Майдані та волонтерів, які їздять в зону АТО», – повідомили сьогодні, 13 березня, «Щоденному Львову», конкретизуючи при цьому:

«Особливістю Центру є використання новітньої методики праці у подоланні посттравматичного стресового розладу (ПТСР). Зокрема, до співпраці залучені: психолог, психіатр, священик, соціальний працівник.

Такий підхід у подоланні ПТСР дає змогу надати всебічну опіку, його застосовують в діяльності реабілітаційних центрів для військових у США. Надання допомоги у Центрі вищезгаданим цільовим групам є безкоштовною.

Важливою складовою допомоги військовослужбовцям є спільна програма Фундації Духовного Відродження зі Шпиталем Шептицького – проведення медичної діагностики у консультативно-діагностичному відділі в рамках програми «Люди для військових», яка започаткована 1 серпня 2014 року з благословення митрополита Ігоря (Возьняка). В рамках цієї програми Фундація покриває всі витрати на обстеження і лікування військових у Шпиталі.

Створення Центру психічного здоров’я відбулося завдяки співпраці багатьох інституцій та української діаспори. Зокрема, відкриття Центру стало можливим за:

фінансової підтримки комісії УГКЦ у справах душпастирства, охорони здоров’я МБФ «КАРІТАС»;  

програмної підтримки Єльського Університету (США), програми «Відкритий світ» (OPEN WORLD LEADERCHIP CENTR), яка діє при Посольстві США в Україні, та Інституту психічного здоров’я при Українському Католицькому Університеті;

організаційної підтримки українських громад з міст Нью-Хейвен та Хардфорт (США)».

dailylviv.com

До теми

19:45 4 березня 2021 р.

12 березня у Львові зберуться всі ті, кому трансплантували органи донорів: 6 сердець і 22 нирки

За один рік в лікарні швидкої допомоги у Львові проведено найбільшу в Україні кількість посмертних пересадок. Загалом трансплантовано 6 сердець, 2 печінки, 22 нирок, 10 із яких посмертно, а також підшлункову залозу.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу