Двічі на рік відомий пластичний хірург з Німеччини безкоштовно оперує дітей у Львові

22:17 15 листопада 2021 р.

Професор Клаус Екснер з 2012 року навесні та восени приїздить до Львова і допомагає дітям позбутися складних вроджених чи набутих вад.

До Львова з благочинною місією приїхав відомий пластичний хірург з Німеччини Клаус Екснер. У 8-мій міській клінічній лікарні знаний доктор спільно з львівськими хірургами із 13 до 17 листопада консультує й оперує дітей зі всієї України.

Як повідомили у 8-мій міській клінічній лікарні, сьогодні уже відбулися перші операції, а напередодні Клаус Екснер оглянув близько 40 дітей із різними набутими і вродженими вадами. Це вже 14 візит хірурга, і за цей час він прооперував більше 310 діток. Цього разу він спільно з львівськими хірургами планує прооперувати 20 діток, які мають гемангіоми, дефекти молочних залоз, опікові рубці та вади кінцівок.

«Я приїжджаю сюди вже дуже давно, і щоразу надихаюся тим, як працює львівська команда. Деяких методик я навчаю їх, інших – вони навчають мене, і це дуже крута співпраця. Адже наша колаборація дає змогу змінити дитяче життя, покращити його суттєво, і для цих хлопчиків і дівчаток це дуже важливо» - зауважив Клаус Екснер.

Всі операції німецький хірург проводить безкоштовно. Він ділиться досвідом, аби українські хірурги могли напрацювати на рівні із європейськими.

«Зараз в операційних працюють разом з Клаусом Екснером молоді хірурги, які переймають досвід. Їхнє навчання – це наш внесок у розвиток пластичної хірургії у Львові і Україні, адже чим більше буде учнів Екснера, тим більше ми зможемо  пролікувати діток» -, зазначив у коментарі генеральний директор 8-ї МКЛ Львова Василь Трунквальтер.

Цьогорічний візит Клауса Екснера цікавий і тим, що на операційний стіл покладуть і дорослих з дуже серйозними вадами обличчя після онкозахворювань.

Трапилася і така ситуація, що мама привела на огляд до німецького хірурга свою доньку, яка мала на обличчі рубці, а німецький хірург зауважив, що у мами не працює  частина обличчя. Жінка розповіла, що поралася біля худоби і та її вдарила ногою, після чого м’язи перестали бути чутливим. «Це дуже цікавий випадок, ми з таким зіткнулися вперше. Буде дуже цікаво, яке рішення запропонує Клаус, адже у подальшому це дасть нам можливість працювати із схожими вадами», - зазначив про цю ситуацію завідувач опікового відділення 8-ї МКЛ Львова Василь Савчин.

Довідка

Співпраця 8-ї міської клінічної лікарні Львова з відомим фахівцем Клаусом Екснером триває з 2012 року, коли він приїхав до Львова під час футбольного чемпіонату «Євро–2012», щоби  впродовж тижня безкоштовно оперувати дітей у межах доброчинної ініціативи німецьких вболівальників «BigShoe». З того часу професор Клаус Екснер двічі на рік (зазвичай навесні та восени) приїздить до Львова і допомагає дітям позбутися складних вроджених чи набутих вад, ділиться досвідом з львівськими колегами.

Німецький хірург у Львові благочинно зробить дітям 30 пластичних і реконструктивних операцій

Пластичний хірург із Німеччини консультує у Львові дітей

Пластичні хірурги з Німеччини допомагатимуть українцям у Львові

У Львові вдячні німецькому хірургу і українському футболісту

dailylviv.com

До теми

17:23 30 червня 2022 р.

Польська страхова компанія пожертвувала 1 млн злотих на реабілітаційний центр у Львові

Компанія однією з перших зголосилася фінансово підтримати будівництво Національного реабілітаційного центру «Незламні» у Львові. А сьогодні - задекларувала переказ 1 млн злотих на реалізацію цього проєкту. Відповідний меморандум про співпрацю підписали член Правління Групи PZU S.A. Ернест Бейда та генеральний директор КНП «Перше Територіальне Медичне Об'єднання м.Львова» Олег Самчук.

Рубрика: Медицина

16:51 29 червня 2022 р.

У Львові хірург Роберто Брамбілла допоміг поставити на ноги 15-річного Артема, який потрапив під ракетний удар на вокзалі Краматорська

Відомий італійський хірург Роберто Брамбілла з початком повномасштабного вторгнення росії прибув до Лікарні святого Миколая Першого медоб’єднання Львова (колишня міська дитяча лікарня), аби допомагати лікувати поранених діток. Зокрема, завдяки його роботі вдалось врятувати життя 15-річного Артема, який отримав важкі травми під час ракетного удару у вокзал Краматорська.

Рубрика: Медицина

16:45 27 червня 2022 р.

Львівські лікарі двотижневому хлопчику сформують штучний стравохід

Новонароджений Данилко народився із порушеним ковтанням. Після проведених обстежень у нього діагностували одну із найважчих вад розвитку – атрезія стравоходу. Хлопчик уже переніс кілька операцій, проте у майбутньому на нього чекає його головне оперативне втручання.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу