Пластичні хірурги з Німеччини допомагатимуть українцям у Львові

14:45 29 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Подружжя відомих пластичних хірургів з Німеччини – професор, доктор медичних наук Клаус Екснер та доктор Б’янка Байкан-Екснер вкотре приїдуть до Львова».

Про це повідомили сьогодні, 29 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також конкретизували: «З 31 січня до 5 лютого на базі опікового центру 8-ї міської клінічної лікарні німецькі фахівці спільно з львівськими хірургами безкоштовно консультуватимуть й оперуватимуть дітей зі складними вродженими і набутими вадами зі всієї України. Як розповів завідувач пікового центру 8-ї міської клінічної лікарні Василь Савчин, доктор Клаус Екснер приїде до Львова 31 січня, і після обіду розпочне консультувати пацієнтів – на консультації записані вже понад 70 людей з майже усіх областей України, які мають вроджені і набуті вади обличчя, рук тощо».

«Наступного дня до професора долучиться його дружина – Б’янка Байкан-Екснер, і впродовж наступних днів німецькі фахівці працюватимуть разом. Під час огляду лікарі відбиратимуть тих пацієнтів, яким потрібна операція, та оперуватимуть їх», – поінформували також у міськраді.

«Співпраця з пластичним хірургом триває з 2012 року, коли Клаус Екснер приїхав до Львова під час футбольного чемпіонату «Євро-2012», щоби впродовж тижня безкоштовно оперувати дітей у межах доброчинної ініціативи німецьких вболівальників «BigShoe». З того часу Клаус Екснер намагається двічі на рік приїжджати до Львова», – розповілитакож у міськраді.

«Спершу він приїжджав один, проте згодом до нього приєдналася дружина, яка також є пластичним хірургом. За цей час – з 2012 року німецькі фахівці проконсультували майже 400 пацієнтів і понад 150 пацієнтів прооперували. Як правило, німецькі фахівці завжди беруться за найважчі випадки, а також пріоритет мають малозабезпечені родини. Поїздки хірургів оплачують благодійники, а операції вони проводять безкоштовно», – повідомили також у міськраді.

«Завдяки цій співпраці українські пацієнти змогли безкоштовно отримати якісну медичну допомогу, зокрема виправити складні дефекти м’яких тканин, а львівські лікарі – освоїти та запровадити у практику нові види пластичних і реконструктивних втручань», – запевнив завідувач пікового центру 8-ї міської клінічної лікарні Василь Савчин.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів