Хірург із Німеччини прооперував разом зі львівськими колегами 31 дитину

10:30 23 листопада 2018 р.

Фото до новини


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львова вкотре перебував із благочинною місією відомий пластичний хірург з Німеччини – професор Клаус Екснер.

Професор Клаус Екснер проконсультував із 18 до 21 листопада в опіковому центрі 8-ї львівської міської клінічної лікарні 53 дітей із 14 областей України, а спільно з львівськими хірургами прооперував 31 дитину зі складними вродженими і набутими вадами. Як розповіли у 8-ій міській клінічній лікарні, пацієнтами Клауса Екснера були діти з Тернопільської, Івано-Франківської, Вінницької, Одеської, Чернівецької, Дніпровської, Луганської, Рівненської, Волинської, Хмельницької, Київської, Черкаської та Закарпатської областей.

«За три операційні дні виконано 31 оперативне втручання дітям щодо вроджених та набутих вад розвитку. Зокрема, з приводу вроджених та післяопікових птозів верхніх повік – 20 операцій, з реконструкції зовнішнього вуха – дві операції, з реконструкції рубцевих дефектів – три операції», – зазначив завідувач опікового центру 8-ї міської клінічної лікарні Василь Савчин.

Оперували хірурги з восьмої години ранку до восьмої години вечора. Особливе зацікавлення у львівських лікарів викликала демонстраційна операція пластики дефекту молочної залози клаптем широкого м’яза спини, видалення кровоточивої гемангіоми у п’ятимісячної дитини, яка напередодні була переведена із обласної дитячої лікарні «Охматдит».

Власний досвід реконструктивних операцій професор Клаус Екснер презентував у вигляді лекції, яку прийшли послухати колеги багатьох львівських клінік та студенти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Як розповів керівник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб, цей візит професора Клауса Екснера до Львова є ювілейним – десятим за останні п’ять років.

Співпраця львів’ян із ним триває ще з 2012 року. Тоді він приїхав до Львова під час футбольного чемпіонату «Євро-2012», щоби впродовж тижня безкоштовно оперувати дітей у межах доброчинної ініціативи німецьких вболівальників «BigShoe». З того часу Клаус Екснер намагається двічі на рік приїжджати до Львова.

Він уже проконсультов у Львові понад 400 пацієнтів, а майже 200 прооперував. Як правило, німецькі фахівці завжди беруться за найважчі випадки, а також пріоритет мають малозабезпечені родини. Поїздки хірургів оплачують благодійники, а операції вони проводять безкоштовно.

Про це повідомили в п’ятницю, 23 листопада, в прес-службі Львівської міськради

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів