У 8-мій міській лікарні Львова запрацювало відділення комп’ютерної томографії

19:59 16 березня 2021 р.

Фото до новини

Тепер фахівці 8-ї міської клінічної лікарні Львова мають всі умови для того, аби швидко встановити діагноз та надати невідкладну допомогу на надсучасному рівні. У приміщенні 1-го поверху кардіологічного корпусу завершили ремонти й відкрили відділення комп’ютерної томографії.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

Як пояснив керівник 8-ї міської клінічної лікарні Василь Трунквальтер, за кошти міського бюджету торік у лізинг закупили комп’ютерний томограф Ingenuity COR (СТ 64), вартістю 24 млн грн. Тож зараз завершили ремонтні роботи у приміщенні і встановили апарат.

«Завершили капітальний ремонт приміщення під комп’ютерний томограф. Маємо 64-х зрізовий томограф, фактично, на сьогодні один з кращих за потужністю в місті. Це значно покращить рівень надання невідкладної допомоги хворим», — зауважив Василь Трунквальтер, керівник 8-ї міської клінічної лікарні.

Водночас, незабаром в цій лікарні відкриють ангіографічну операційну та кабінет магнітно-резонансної томографії. Загалом в лікарню цього року інвестують близько 100 млн грн з міського й державного бюджетів.

До слова, у лікарні згодом планують також відремонтувати й утеплити фасад, встановити металопластикові вікна, перекрити дах терапевтичного корпусу, що зараз протікає. Також планують обладнати блоки інтенсивної терапії в інфарктному та інсультному відділеннях.Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів