Уряд готується до різних сценаріїв опалювального сезону

08:55 15 вересня 2022 р.

Фото до новини

В тому числі й до тих, що пов’язанні з воєнними ризиками.

В осінньо-зимовий період Україна буде забезпечена необхідною кількістю енергоресурсів, запевнив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на своїй учорашній пресконференції. За його словами, сьогодні в газових сховищах України закачано понад 13,2 млрд кубів газу. А до 1 жовтня буде накопичено 14,5-15 млрд кубів газу.

Про це повідомляє Урядовий портал, пише Dailylviv.com.

«Маємо домовленості зі США про надання від американських видобувників 2 млрд куб. газу у четвертому кварталі цього року й першому кварталі наступного. Ведемо перемовини з північними країнами, зокрема з Норвегією про надання фізичних об’ємів газу для України», — зазначив Денис Шмигаль.

Денис Шмигаль запевнив, що хоч опалювальний сезон буде одним з найважчих, Україна для його стабільного проходження матиме достатньо газу й буде забезпечена вугіллям.

Загалом, за словами Прем’єр-міністра, зараз наша держава має 2,2 млн тонн вугілля. Як підкреслив Шмигаль, це найбільші запаси за останні роки на цей період. До початку опалювального сезону буде накопичено до 2,5 млн тонн. Таким чином буде задіяна максимальна спроможність складських потужностей.

Денис Шмигаль наголосив, що Уряд готується до різних сценаріїв проходження опалювального сезону, в тому числі й до тих, що пов’язанні з воєнними ризиками.

Окрім ресурсів, Уряд працює над забезпеченням матеріально-технічної бази: вже закуплено майже 1,5 тисячі мобільних генераторів, десятки резервних котлів, близько 100 електростанцій тощо. Також продовжує надходити обладнання від міжнародних партнерів як гуманітарна допомога.

Три етапи відновлення України від воєнних руйнувань: чиїм коштом

Садовий робить подвірні обходи: перевіряє готовність до зими

Піч - за 4 години: у Садового показали, як облаштувати пункт обігріву в укриттях (відео)

Не лише дрова: у Львові повідомили про розподіл обов'язків між владою і мешканцями до зими

Мер Львова розповів, як місто готується до зими під час війни (відео)

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів