Мер Львова розповів, як місто готується до зими під час війни (відео)

13:40 9 липня 2022 р.

Фото до новини

Міський голова Львова наголосив, що сьогодні не можна впевнено сказати, що нападу білоруських військ не відбудеться. Тому місто вже зараз мусить готуватись до зими в часі війни і продумати алгоритм дій у разі відсутності теплопостачання чи електроенергії.

Про це розповів Андрій Садовий під час прямого ефіру на своїй сторінці у Facebook.

«Перед 24 лютого розвідки західних країн говорили про критично високу загрозу нападу. У той час у нас, в Україні, багато хто казав, що це нереально. Велика подяка нашим військовим, які чітко робили свою роботу і максимально підготували Збройні сили до нападу. Те ж саме відбувається зараз – військові просто роблять свою роботу. А наше завдання – робити добре свою роботу.

Я вже розповідав, що коли ракети влучили по трьох наших підстанціях, ми тоді аварійно включили живлення для насосних станцій. Ми це почали пропрацьовувати ще за пів року до війни. У такий спосіб ми виявились готові, й водопостачання у місті було оперативно відновлено. Так само зараз маємо готуватися до екстремальних моментів. От до Львова приїздила нещодавно Ніно Катамадзе, відома співачка та громадська діячка, то вона розповідала, що коли росія атакувала Грузію, вони пів року жили без тепла, без світла, вони виживали. Тому ми сьогодні випрацьовуємо всі можливості, щоб система міста функціонувала за найкритичніших умов – це стосується медицини, соціального захисту, управління містом. Так само і альтернативних можливостей обігріву людей. Якщо будуть відповідні інструкції чи накази – їх треба буде виконувати», - розповів Андрій Садовий.

Садовий розповів, як організують навчання у школах із вересня

Львів накрила потужна злива, пошкоджено дахи, ведуть аварійні роботи, - Садовий

7 принципів відновлення України: мер Львова повернувся з Лугано і розповів, що робити. Президент подивований

У Львові затопило вулицю Торф'яну: мер розповів про причину (відео)

Мер Львова провів екстрену нараду через загрозу нападу військ з Білорусі

Ризик нападів на західну Україну, в тому числі на Львівщину, з боку Білорусі зростає, - Садовий

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів