Прем’єр-міністр купив у Києві дві книги львівського видавництва

11:08 27 червня 2021 р.

Фото до новини

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль 26 червня відвідав Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал», що триває в Києві.

Денис Шмигаль поспілкувався з учасниками події та гостями, а також придбав низку книг.

Про це повідомила сторінка Кабміну у ФБ, пише Dailylviv.

Серед них: "Дерев'яна монументальна архітектура Лівобережної України" (видавець Савчук О. О.), "Велика президентка маленької країни. Історія Далі Грибаускайте" (видавництво "Наш формат"), "Василь Стус. Вибрані твори" (видавництво "Смолоскип"), "Бунтарки. Нові жінки і модерна нація" (видавництво "Смолоскип"), "Україна. Їжа та історія" (видавництво їzhak), "Чути українською" (видавництво "Віхола"), "Залізна вода" ("Видавництво Старого Лева"), "Мости замість стін" ("Видавництво Старого Лева").

«Приємно спостерігати, як українці різного віку проявляють інтерес до читання. У цьому контексті такі фестивалі, як Книжковий Арсенал, є не лише місцем для відпочинку, але й заходом, що популяризує літературу та підтримує українське книговидання», — зазначив прем’єр-міністр.

Крім того, очільник Уряду взяв участь в акції Prisoners Voice та підписав листівку для українських політв'язнів у тимчасово окупованому Криму й у Російській Федерації.

Переклад Гемінґвея претендує на Премію Львова - міста літератури ЮНЕСКО

Мерія Львова на 250 тис грн профінансує 5 проєктів у сфері туризму: кому і скільки

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів