Початок будівництва на Північній об’їзній Львова: користувачів ділянок просять зібрати урожай і не садити новий

16:08 10 вересня 2021 р.

Фото до новини

У зв’язку із планованим початком будівельних робіт на об’єкті «Північна об’їзна дорога Львова», служба автомобільних доріг у Львівській області просить завершити городні роботи та зібрати вирощений врожай, а також не висаджувати городні культури на згаданих ділянках навесні 2022 року.

Про це інформує Служба автодоріг у Львівській області, пише Dailylviv.com.

У зв’язку із планованим початком будівельних робіт на об’єкті «Північна об’їзна дорога Львова», служба автомобільних доріг у Львівській області звертається до усіх формальних та неформальних користувачів земельних ділянок, що перебувають у смузі відводу проєктної дороги "Північна об’їзна Львова" з проханням завершити городні роботи та зібрати вирощений врожай, а також не висаджувати городні культури на згаданих ділянках навесні 2022 року.

Автодорога проходить територією трьох колишніх районів (Яворівського, Жовківського та Кам'янка-Бузького). Жовківський та Кам'янка-Бузький райони об'єднано з Львівським районом, тому тепер Проєкт виконується на території Яворівського та Львівського районів.  Дорога пройде від села Бірки до сполучення з Львівською кільцевою дорогою біля села Малі Підліски.

Відповідно до потреб Проєкту, 202 гектари землі було відведено і передано у постійне користування САД у Львівській області у двох районах (Жовківському та Яворівському) станом на 2004 р. Викуп землі було ініційовано САД та реалізовано Жовківською РДА, Яворівською РДА, Кам`янка-Бузькою РДА та за результатами змін адміністративно-територіального устрою Львівської області, Львівською РДА.

Частина цієї землі неофіційно використовується населенням із сільськогосподарською метою. Користувачі цих земельних ділянок мають змогу збирати врожай до моменту повідомлення з боку САД про початок робіт по Проєкту.

Для будівництва дороги також необхідне додаткове виділення земельних ділянок приватної, державної та комунальної власності (компенсації передбачені відповідно до Рамкого документу Укравтодор та національного законодавства):

Оскільки траса нової дороги проходить через села Бірки, Завадів, Зашків та Гряда, 8,3 га земельних ділянок у приватній власності (52 ділянки на території колишніх Жовківського, Кам’янка-Бузького та Яворівського районів, наразі Львівський та Яворівський райони), що використовувались для ведення приватного сільського господарства та під житлову забудову (9 житлових будинків). Наразі здійснюється процесс виплати компенсацій, узгоджених з власниками та погоджених Львівською ОДА, та супроводу щодо переміщення для осіб під впливом, якщо необхідно.

13 земельних ділянок (13,4 га) у державній та комунальній власності (земельні ділянки вздовж траси автодороги за межами населених пунктів у межах Бірківської сільської ради та Дублянської селищної ради), які наразі виділяються для цілей Проєкту.

 У випадку, якщо є необхідність подальшого використання земельних ділянок, що перебувають у смузі відводу проєктної дороги "Північна об’їзна Львова", то просимо їхніх формальних та неформальних користувачів, для узгодження порядку та термінів можливого подальшого використання вказаних земельних ділянок, зголоситися у відділ інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю служби автомобільних доріг у Львівській області за номером телефону: +38032 263 00 20 або ж надіслати повідомлення на електронну чи поштову адресу:  sl-lo@ukr.net; м. Львів вул. В.Великого 54, 79053.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини