Початок будівництва на Північній об’їзній Львова: користувачів ділянок просять зібрати урожай і не садити новий

16:08 10 вересня 2021 р.

У зв’язку із планованим початком будівельних робіт на об’єкті «Північна об’їзна дорога Львова», служба автомобільних доріг у Львівській області просить завершити городні роботи та зібрати вирощений врожай, а також не висаджувати городні культури на згаданих ділянках навесні 2022 року.

Про це інформує Служба автодоріг у Львівській області, пише Dailylviv.com.

У зв’язку із планованим початком будівельних робіт на об’єкті «Північна об’їзна дорога Львова», служба автомобільних доріг у Львівській області звертається до усіх формальних та неформальних користувачів земельних ділянок, що перебувають у смузі відводу проєктної дороги "Північна об’їзна Львова" з проханням завершити городні роботи та зібрати вирощений врожай, а також не висаджувати городні культури на згаданих ділянках навесні 2022 року.

Автодорога проходить територією трьох колишніх районів (Яворівського, Жовківського та Кам'янка-Бузького). Жовківський та Кам'янка-Бузький райони об'єднано з Львівським районом, тому тепер Проєкт виконується на території Яворівського та Львівського районів.  Дорога пройде від села Бірки до сполучення з Львівською кільцевою дорогою біля села Малі Підліски.

Відповідно до потреб Проєкту, 202 гектари землі було відведено і передано у постійне користування САД у Львівській області у двох районах (Жовківському та Яворівському) станом на 2004 р. Викуп землі було ініційовано САД та реалізовано Жовківською РДА, Яворівською РДА, Кам`янка-Бузькою РДА та за результатами змін адміністративно-територіального устрою Львівської області, Львівською РДА.

Частина цієї землі неофіційно використовується населенням із сільськогосподарською метою. Користувачі цих земельних ділянок мають змогу збирати врожай до моменту повідомлення з боку САД про початок робіт по Проєкту.

Для будівництва дороги також необхідне додаткове виділення земельних ділянок приватної, державної та комунальної власності (компенсації передбачені відповідно до Рамкого документу Укравтодор та національного законодавства):

Оскільки траса нової дороги проходить через села Бірки, Завадів, Зашків та Гряда, 8,3 га земельних ділянок у приватній власності (52 ділянки на території колишніх Жовківського, Кам’янка-Бузького та Яворівського районів, наразі Львівський та Яворівський райони), що використовувались для ведення приватного сільського господарства та під житлову забудову (9 житлових будинків). Наразі здійснюється процесс виплати компенсацій, узгоджених з власниками та погоджених Львівською ОДА, та супроводу щодо переміщення для осіб під впливом, якщо необхідно.

13 земельних ділянок (13,4 га) у державній та комунальній власності (земельні ділянки вздовж траси автодороги за межами населених пунктів у межах Бірківської сільської ради та Дублянської селищної ради), які наразі виділяються для цілей Проєкту.

 У випадку, якщо є необхідність подальшого використання земельних ділянок, що перебувають у смузі відводу проєктної дороги "Північна об’їзна Львова", то просимо їхніх формальних та неформальних користувачів, для узгодження порядку та термінів можливого подальшого використання вказаних земельних ділянок, зголоситися у відділ інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю служби автомобільних доріг у Львівській області за номером телефону: +38032 263 00 20 або ж надіслати повідомлення на електронну чи поштову адресу:  sl-lo@ukr.net; м. Львів вул. В.Великого 54, 79053.

dailylviv.com

До теми

20:57 22 вересня 2021 р.

Важкий метал в харчуванні дітей: Нестле-Україна зняла з продажу кашу із завищеним вмістом кадмію

ТОВ «Нестле-Україна» поінформувала Держпродспоживслужбу про вилучення з обігу та зняття з продажу в торговій мережі більше 6,4 тонн каші для дитячого харчування.

Рубрика: Економіка

14:25 22 вересня 2021 р.

Озвучили 10 найбільш затребуваних професій на Львівщині і їхні зарплати

До ТОП-10 найбільш затребуваних професій, представників яких шукають працедавці Львівщини, увійшли швачки, водії автотранспортних засобів, монтери кабельного виробництва, кухарі, касири торговельного залу, слюсарі з експлуатації та ремонту підземних газопроводів, оператори автоматичних та напівавтоматичних ліній верстатів та установок, слюсарі-ремонтники, продавці продовольчих товарів і мулярі.

Рубрика: Економіка

21:52 21 вересня 2021 р.

Туристи з Саудівської Аравії на Львівщині надають перевагу закладам вищого сегменту, з Туреччини - колибам

У межах Форуму медичного та оздоровчого туризму 18-20 вересня відбувся промотур Львівською областю для представників бізнесу гостинності Саудівської Аравії, Туреччини, Узбекистану та Німеччини.

Рубрика: Економіка

21:40 21 вересня 2021 р.

Трекер доставки та вигідні умови: що пропонує Domino's Pizza?

Швидка та вигідна доставка їжі — це два компоненти, що забезпечують гарний вечір у компанії друзів або нової серії улюбленого серіалу. Тож такі умови зберігаються у піцерії Domino's Pizza у Львові та на території всієї країни.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу