43 мешканці Львівщини погодилися продати будинки і землю під північну об'їзну дорогу

19:03 17 листопада 2020 р.

Фото до новини

Для будівництва північної об’їзної Львова необхідно викупити земельні ділянки та 8 будинків у 43 мешканців районів, де пролягатиме об’їзд. Усі власники згодні продати землю та житлові об’єкти, що розташовані на них. Для викупу передбачили 16 мільйонів гривень.

Про це, як інформує пресслужба ЛОДА, зазначив сьогодні під час наради із головами РДА та Службою автомобільних доріг заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко, пише DailyLviv.

“Північну об’їзну побудуть в межах населених пунктів, починаючи з села Бірки через Завадів, Зашків, Гряду і до Малих Підлісок. Для  цього влітку провели перемовини з власниками земельних ділянок цих населених пунктів, станом на сьогодні маємо усі згоди та  проводимо експертну оцінку для викупу цих об’єктів. До кінця місяця знатимемо викупну вартість.  Відповідно до постанови Кабміну передбачено 16 мільйонів  для процедури викупу. Відтак, голови райдержадміністрацій повинні дотримуватись напрацьованого плану викупу земельних ділянок. До кінця року усі договори купівлі-продажу необхідно укласти”, - наголосив Юрій Бучко.

Будівництво північної об’їзної Львова планують розпочати у 2021 році. Для цього Європейський банк реконструкції та розвитку виділив Уряду 11 мільярдів  гривень. Це кредитні кошти, які необхідно повернути до 2035 року.  Нова  дорога дозволить значно розвантажити південну об’їзну міста  та вуличну мережу.  ЇЇ будуватимуть двома пусковими комплексами. Дорога матиме цементно-бетонне покриття, по дві смуги руху у кожному напрямку,  шумозахисні екрани у межах населених пунктів, надземні або підземні переходи. Загальна протяжність автошляху – 23 кілометри.

Станом на сьогоднішній день уклали договір з підрядною організацією ТОВ «Проектдормісттехнологія» на розроблення проектної документації за типовою документацією Європейського банку реконструкції та розвитку.  Підрядника, який має будувати дорогу мають визначити до кінця року.

У Львові наблизили прокладання північної ділянки об’їзної автодороги

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів