На техобслуговування 11 автомобілів Служба автодоріг Львівщини скерувала 2,7 млн грн

15:57 9 серпня 2021 р.

Служба автомобільних доріг у Львівській області 2 серпня підписала договір на ремонт і технічне обслуговування автомобілів вартістю майже 2,7 млн грн із приватним підприємцем Ігорем Кульпою.

По це інформують Наші гроші. Львів, пише Dailylviv.com.

Замовленням передбачено ремонт і обслуговування 11 автомобілів, з яких чотири – 2017 року випуску.

Авто Рік випуску Вартість ремонту, грн
Toyota Avensis 2008 221013
Mitsubishi Outlander 2008 237647
Audi A6 2007 262783
ГA3 2705-434 2006 162361
Suzuki Grand Vitara V6 2006 234745
Mitsubishi Pajero Sport 2005 218908
Toyota Camry 2005 207617
Renault Duster 2017 226686,5
Renault Duster 2017 226686,5
Hyundai Santa Fe 2017 371040
Ford Transit Kombi DC 2017 307049

Наприклад, у дизельний Renault Duster, нова ціна якого становить від 484,3 до 676,2 тис. грн, потенційно можуть «вкласти» майже 227 тис. грн. У таблиці із розрахунку вартості послуг вказано заміну генератора, радіатора, гальмівних колодок, фар, вітрового скла, водяного насосу, фільтрів тощо.

Як пояснив голова правління «Центру громадського моніторингу і досліджень» Мирослав Сімка, закупівельники вкладають у технічне завдання список потенційно можливих несправностей.

«Причиною є ст. 41 ЗУ «Про публічні закупівлі», яка не дозволяє вносити такі зміни в договір. Тому закупівельники із досвідом формують список у технічному завданні так, щоб у разі виникнення пошкоджень, несправностей, можна було відремонтувати службовий автомобіль, а не проводити новий тендер», – каже він.

Водночас у технічному завданні вказано і по шість замін оливи двигуна, наприклад, для Renault Duster. Згідно з регламентом виробника, така заміна має відбуватись кожні 15 тис. км, тобто такої кількості замін вистачить на 90 тис. км – це більше, ніж двічі проїхати Землю по екватору. А договір діятиме до кінця року. У такому випадку, каже Мирослав Сімка, необхідно з’ясовувати, який пробіг в автомобілів традиційно буває на рік. Крім того, вказано по чотири заміни різних фільтрів: повітря, салону, палива, оливи, дві заправки кондиціонера.

На запитання про техзавдання, чи воно відповідає реальним потребам, в тому числі і про ці заміни оливи, прес-секретар Служби автомобільних доріг у Львівській області Іван Бондар лише повідомив, що у технічне завдання на закупівлю вкладається максимальний набір послуг, який може бути необхідний впродовж року, щоб на випадок поламки у Служби був договір, за яким можна було б ці послуги надати.

Минулоріч дев’ять автомобілів із цього списку були в подібній угоді САД у Львівській області, і тоді за ремонт із обслуговуванням заплатили 662 тис. грн, згідно з даними Prozorro. Угода ж була загалом на 2,3 млн грн і на одинадцять авто.

Учасники з одним сервісом

На торги прийшло двоє учасників: підприємці Ігор Кульпа і Віктор Хилюк. Договір підписали із першим, бо він запропонував дешевшу ціну.

Ігор Кульпа вказав, що ремонтуватиме автомобілі на двох СТО, у Львові та в Сокільниках. Із документів на іншій закупівлі стало відомо, що він орендує нежитлове приміщення за однією із вказаних адрес у свого ж конкурента Віктора Хилюка.

Найкращі вживані автомобілі, які привозять з-за кордону

Крім того, pdf-файли конкурентів були виготовлені в одній програмі. А Ігор Кульпа є директором ТОВ «Ліон автоцентр захід», співвласник якого Олег Єфімов є бізнес-партнером Віктора Хилюка в ТОВ «Ліон Партс».

Загалом Віктор Хилюк двічі брав участь в закупівлях, і щоразу конкурував із Ігорем Кульпою та не перемагав. У його довідках немає інформації ні про працівників, ні про досвід, ні про матеріально-технічну базу – лише слова, що в нього все це є.

Переможець торгів Ігор Кульпа до цього отримав ще два замовлення, обидва цього року, – від управління юстиції на 298 тис. грн, де змагався із Хилюком, і від патрульної поліції на 445,5 тис. грн, де його конкурентом став підприємець Олександр Милян. Він веде діяльність на одній вулиці із Кульпою в селі Сокільники: один на вул. Польова, 1, а другий – Польова, 2. А позитивний відгук Миляну написав Маркіян Федоренко – ще один співвласник ТОВ «Ліон Партс».

dailylviv.com

До теми

21:19 20 жовтня 2021 р.

Батько голови Львівської ОДА купив нову нафтогазову свердловину в 17 разів дорожче від стартової ціни

Сьогодні, 20 жовтня, Державна служба геології та надр України провела електронні аукціони. Під час торгів реалізували два спеціальних дозволи для геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу природного і конденсату терміном на 20 років.

Рубрика: Економіка

19:53 20 жовтня 2021 р.

Саджанці кущів і дерев на понад 3 млн грн, які переможець тендеру привіз до Львова, забракували

Запорізьке ПП «ГЛОРІЯ-ТЕТ», яке стало переможцем відкритого конкурсу на постачання Львову саджанців кущів та дерев, доставило місту посадковий матеріал, який не відповідає умовам тендеру.

Рубрика: Економіка

16:15 20 жовтня 2021 р.

ІТ-індустрія Львова: порахували кількість спеціалістів

За 6 років ІТ-індустрія Львова виросла на близько 80% за кількістю фахівців. Наразі у регіоні живе і працює 26,5 тисяч технічних спеціалістів, а кількість ІТ-компаній у місті виросла на 156% з 2015 року. У сфері ІТ регіон розвивається чи не найшвидше в Україні.

Рубрика: Економіка

15:42 20 жовтня 2021 р.

У межах Великого будівництва триває реконструкція басейну ДЮСШ у Давидові

150 вихованців ДЮСШ «Тризуб плюс», що у Давидові, отримають належні умови для тренувань після завершення реконструкції басейну. Об’єкт реконструюють в межах програми Президента України «Велике будівництво».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу