У Кам'янка-Бузькій збудують європейський індустріальний парк на Коцюбах

14:13 15 квітня 2021 р.

Фото до новини

Земельна ділянка розташована в мікрорайоні Коцюби міста Кам’янка-Бузька Львівської області: на перетині траси національного значення Львів – Радехів – Луцьк і дороги регіонального значення Мостиська – Лозино. За 16,5 км від траси міжнародного значення Е-40 (Київ-Чоп).

До кінця року в Кам’янці-Бузькій планують завершити першу чергу будівництва індустріального парку. Про це повідомив заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод у вітальному слові на zoom-конференції до Дня логістики, яку сьомий рік поспіль організовує кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки.

Про це повідомляє пресслужба ЛОР, пише Dailylviv

"Вже маємо всі погодження з Києва і на початку квітня Кабмін затвердив виділення 9,6 млн грн на будівництво Кам’янка-Бузького індустріального парку. До кінця 2021 року тут мають прокласти всі необхідні комунікації", - сказав Юрій Холод.

Першою чергою будівництва передбачено облаштування водопостачання та водовідведення майданчика індустріального парку. Це допоможе підвищити інвестиційну привабливість цієї ділянки та знайти управляючу компанію.

Також у рамках цього проєкту передбачено реалізацію ще трьох черг будівництва, в результаті чого до майданчка індустріального парку буде прокладено під’їзну дорогу, а  ділянку підключено до мереж електро і газопостачання.

Загальна площа індустріального парку у Кам'янці-Бузькій - 28,69 га. Корисна площа - 21 гектар. Форма власності - комунальна. Категорія земель - землі промисловості. 

На межі ділянки пролягає магістральний водогін Тадані - Кам'янка-Бузька (труба діаметром 30 см), який здатен забезпечити потреби ІП у водопостачанні. 

Газогін також проходить територією цієї ділянки і здатен в повному обсязі забезпечити потреби парку у природному газі. Планується будівництво внутрішніх газопроводів низького тиску загальною протяжністю 500 метрів. 

Оптимальна точка під'єднання електроенергії - підстанція 110/35/10 кВ на східній межі ділянки (відстань 300 метрів). У перспективі заплановано змонтувати технологічну станцію 10/0,4 кВ потужністю 250 кВт.

Адреса індустріального парку – Львівська область, м. Кам’янка-Бузька, вул. Шевченка, 2.

Земельна ділянка запроектована в мікрорайоні Коцюби м. Кам’янка-Бузька Львівської області, яке розташоване на перетині траси національного значення Н-17 (Львів – Радехів – Луцьк) і дороги регіонального значення T1425 (Мостиська – Лозино). Віддаль до обласного центру (м.Львів): автошляхами – 35 км, залізницею – 40 км. Відстань ділянки до траси національного значення Н-17 (Львів – Радехів – Луцьк) – близько 4 км. Відстань до кордону ЄС найближчим автошляхом – 69,2 км. Відстань до траси міжнародного значення Е-40 – 16,5 км (відрізок траси Київ-Чоп).

Німеччина подарує мільйони євро на місцеве самоврядування і професійну освіту в Україні

Відтепер в Україні стало 714 гірських населених пунктів у 4 областях

Аеропорт Львів оприлюднив розклад авіарейсів на літній сезон 2021 року

Аеропорт Львів віддасть в оренду п'ять приміщень у новому терміналі: одне - з потужністю електромережі 1 кВт

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів