Перед пунктами пропуску Ягодин – Дорогуськ, Корчова – Краківець, Рава-Руська – Гребенне по 800, 700 і 600 вантажівок

09:51 26 листопада 2023 р.

Фото до новини

Заблокованим на кордоні далекобійникам доставляють продукти та ліки. Водії також можуть заявити про свої додаткові потреби за електронними формами.

Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури повідомило, що 25 листопада його команда спільно з Асоціацією міжнародних автомобільних перевізників роздали 2500 тисячі літрів води, 1200 обідів та необхідні медикаменти водіям, що заблоковані перед пунктом пропуску “Дорогуськ – Ягодин”. Про це інформує пише DailyLviv.com.

Також вже 10 днів активно допомагає команда World Central Kitchen. За цей час команда роздала майже 14 тисяч гарячих обідів. 

«Ягодин – Дорогуськ» – це найбільший вантажний пункт пропуску України. За добу, через з нього на в’їзд та виїзд може проїжджати по 680 вантажівок. Наразі, через блокаду кордону з польського боку, цей пункт пропуску перетинає кілька десятків вантажівок на добу. Окрім цього, з польського боку кордону у фізичній черзі очікують понад 800 вантажівок. 

Минулого тижня у рамках роботи Штабу – продукти, вода та ліки були доставлені водіям, що тривалий час очікують перед пунктами пропуску “Корчова – Краківець” та “Рава-Руська – Гребенне”. Наразі кількість вантажівок у фізичній черзі з польського боку складає 700 та 600 транспортних засобів відповідно. 

Водії та перевізники, що заблоковані на кордоні, можуть звернутись на цілодобову гарячу лінію Укртрансбезпека, повідомити про потреби та будь-які інші пов’язані питання за номером: +38-(067)-120-04-83.

Додаткові потреби можна вказати через форму: https://bit.ly/47NapVX 

Також, водії, що бажають евакуюватись до України, можуть заповнити форму за посиланням: https://bit.ly/47lHSX T

Нагадаємо, минулого тижня Міністерство відновлення спільно з профільними асоціаціями та перевізниками створило Штаб допомоги українським водіям. Його завдання – забезпечити українських перевізників їжею, питною водою, медикаментами допоки не буде відновлена стабільна робота пунктів пропуску. У той же час, Міністерство ініціювало скерування моніторингових груп з боку Європейського Союзу на заблоковані пункти пропуску з метою фіксації реальної ситуації, що склалась на кордоні.

Нагадаємо, що з 6 листопада на польському боці прикордоння група проросійськи налаштованих польських перевізників розпочала блокування вантажних перевезень з Польщі в Україну. Уже 20 днів ані Брюссель, ані Варшава, ані Київ не можуть нічого вдіяти зі страйкарями-саботажниками, які підривають економічну співпрацю Польщі і України, ЄС і України. Патова ситуація на кордоні загрожує також безпеці України, а відтак і Польщі. Частина українських водіїв вантажівок почала переїжджати кордон у Словаччині.

Читайте також: В Євросоюзі наступного року заборонять водіям їздити вночі

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів