В Євросоюзі наступного року заборонять водіям їздити вночі

14:19 25 листопада 2023 р.

Фото до новини

З наступного року в Євросоюзі набудуть чинності положення, які заборонятимуть їзду на автомобілі вночі.

Про це інформує InPoland, пише DailyLviv.com.

Нові правила ЄС покликати підвищити безпеку дорожнього руху, зокрема, зменшити кількість смертей. Зараз щороку на дорогах країн спільноти трагічно гинуть близько 20 000 осіб. Автори проєкту вважають, завдяки нововведенням у 2050 році кількість смертей скоротиться до нуля.

Для новоспечених водіїв діятиме заборона їздити вночі, тобто з 0:00 до 6:00. Це рішення, серед іншого, спрямоване на зменшення кількості осіб, які керують транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння. Однак це не єдина заборона, яка стосуватиметься водіїв з невеликим досвідом. Водію-початківцю заборонено буде їздити на автомобілі, маса якого перевищує 1,8 тонни. Тобто поїздки на позашляховиках новачкам доведеться відкласти.

Нові норми не відразу поширюватимуться на всі країни Європейського Союзу. Очікують, що наступного року буде прийнято рішення про їх впровадження та стандартизацію в усій спільноті. Однак є країни, які незабаром запровадять нові правила. Наприклад, у Німеччині з 1 січня має набути чинності більш суворий закон. Як повідомляє inside-digital.de, люди, які отримають водійські права у 2024 році, отримають категорію B+. Це означатиме, що новоспечені водії не зможуть їздити вночі, керувати позашляховиками або перевищувати швидкість 110 км/год. Така інформація викликала багато суперечок.

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів