На Львівщині порахували кількість арабських туристів і суму, яку кожен з них витрачає за 5-7 днів

19:54 20 вересня 2021 р.

Улітку 2020-го був скасований візовий режим із країнами Близького Сходу. Представники авіакомпанії «Flynas» розпочали авіарейси між містами Саудівської Аравії і Львовом. Завдяки цьому авіасполученню на Львівщину упродовж усього літа й зараз, у вересні, приїжджає велика кількість гостей.

Про це на Міжнародному форумі медичного та оздоровчого туризму, що вже вдруге відбувся на Львівщині, повідомив  заступник голови  Львівської облдержадміністрації Віталій Загайний, пише Dailylviv.com.

За його словами, починаючи з літа і дотепер, виконано 76 авіарейсів. На Львівщині побувало 8730 гостей. За 5-7 днів відпочинку один арабський турист в середньому витрачає 2 500 доларів.

«Ми говоримо сьогодні про те, що іноземці можуть отримати якісну медичну допомогу вже не тільки в приватних закладах охорони здоров’я. І це завдяки тому, що в нас почала працювати повноцінно програма медичних гарантій», – зазначила заступниця Міністра охорони здоров'я України, Ірина Микичак. – Медичний туризм зовнішній – це добре, але надзвичайно важливо, щоби всередині України кожен громадянин незалежно чи він живе в центрі Києва чи в селі Стрілки, в Одеській, Тернопільській, Луганській областях міг сісти і поїхати в клініку, яка йому подобається на карті України і отримати медичну допомогу найвищої якості. А те що громадяни країн інших, розуміючи збалансовану ціну і високу якість, яка сьогодні є в українських лікарнях, далі і далі будуть до нас звертатися по допомогу – це для нас є велика відповідальність створювати максимум комфорту, якості і безпеки для всіх пацієнтів. Важливе значення має вакцинація».

Меню - арабською: Карпати переорієнтовуються на туристів з Саудівської Аравії

Туроператори з Саудівської Аравії, Азербайджану, Узбекистану, Туреччини та Німеччини зацікавлені возити туристів на Львівщину

Шовковий шлях молодих узбеків проляже до Трускаця, Моршина, Східниці

dailylviv.com

До теми

23:07 15 жовтня 2021 р.

СБУ перевірить 23 компанії, які добувають газ і нафту за сумнівними дозволами

Сьогодні Рада національної безпеки і оборони (РНБО) доручила Службі безпеки України (СБУ) перевірити законність отримання дозволів компаній нафтогазової промисловості.

Рубрика: Економіка

22:22 15 жовтня 2021 р.

Громади тонутимуть у багатомільйонних боргах: у Дрогобичі вимушено підвищують тарифи на теплоенергію

Рішенням виконкому Дрогобицької міської ради від 15 жовтня 2021 року затверджено новий тариф на газ для КП «Дрогобичтеплоенерго». У зв’язку з різким зростанням вартості природного газу в Україні, тарифи на теплову енергію вимушено піднімають.

Рубрика: Економіка

13:28 15 жовтня 2021 р.

Тисячі тонн: селяни на Львівщині скооперувалися для продажу органічних ягід у ЄС (відео)

150 тонн органічних ягід продало цього сезону в країни ЄС ФГ «Біоконцепт - Гарденія”. Наступного року фермерське господарство плануємо реалізувати близько 200 тонн лише органічної полуниці.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу