Лише 30% Львова отримує електроенергію: що працює

14:57 24 листопада 2022 р.

Фото до новини

Після вчорашніх обстрілів частина об’єктів критичної інфраструктури Львова не працює.

Як повідомила на брифінгу Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, станом на зараз на 100% подається вода, тепло і гаряча вода. Натомість через проблеми в роботі електромережі, лише 30% міста отримує електроенергію. Відтак працює лише 20% електротранспорту і світлофорів, пише Dailylviv.com.

"Станом на зараз лише 30% споживачів міста мають електрику. В основному це об’єкти, які забезпечують життєдіяльність міста. ТЕЦ-1 і ТЕЦ-2 працюють, подають тепло і гарячу воду. Також водопостачання подаємо на 100%.

Зараз курсує лише 20% електротранспорту, бо тягові підстанції не мають електроенергії. Натомість повною мірою курсують автобуси. Працює 20% світлофорів. Це теж пов’язано з відсутністю електрики. На ключових перехрестях працюють регулювальники.

Школи і садочки працюють у звичному режимі. У разі, якщо 24 години не буде світла, освітні заклади перейдуть на інший режим роботи.

Зараз у Львові також працює 18 пунктів обігріву. Ми запустили першу чергу пунктів обігріву, якщо ж ситуація погіршиться, то ще 192 пункти відкриємо. Вони вже готові до роботи.

Нагадаю, що у нас є 733 укриття, де є буржуйки, і там теж є запаси води, їжі і всього необхідного. Дякуємо мешканцям, які дослухалися до наших рекомендацій і облаштували такі укриття в себе в будинках», – розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

За її словами, якщо у місті немає світла, то водопостачання здійснюється завдяки роботі генераторів. Через це вода може подаватися лише до верхніх поверхів будинку. Натомість у підвалах багатоповерхових будинків облаштовано крани, з яких можна набрати води.

Тимчасові схеми, за якими заживили область, не витримують навантаження, - Козицький

СБУ провела обшуки в енергокомпанії, яка контролює 6 обленерго і має російських власників

Споживання електроенергії на Львівщині становить лише 25% від запланованого, - Львівобленерго

У Львові лише частково працюють чотири маршрути електротранспорту. Що буде ввечері

Знеструмлення Львова чи Києва: заплатити за паркування через паркомати та EasyPay неможливо. Що робити

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини