У Львові працює 7% світлофорів. Найліпша ситуація у Шевченківському районі, - Москаленко (відео)

21:31 10 жовтня 2022 р.

Фото до новини

Перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко розповів про актуальну ситуацію у місті після масового ракетного обстрілу.


Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Станом на 18:00 год вже відновлено 30-40% електропостачання у місті. Від нього напряму залежить і водопостачання. Зокрема, у Шевченківському районі ми очікуємо, що подачу холодної і гарячої води відновлять на 100%. Решта районів міста живляться іншими підстанціями, тому частина з них працює на дизель-генераторах. Станом на зараз близько 40% міста вже отримує воду», - розповів Андрій Москаленко.

Також він додав, що до кінця дня планують завершити відновлення живлення для операторів мобільного зв’язку.

«Мобільний зв’язок працює з перебоями, тому що мобільні оператори теж використовують дизель-генератори для свого функціонування. Ми очікуємо, що до кінця дня відновлять ключові підстанції, з яких прямує живлення для забезпечення мобільного зв’язку», - додав перший заступник міського голови Львова.

Він також наголосив на тому, що станом на зараз у місті працює близько 7% світлофорів та подякував працівникам поліції та Львівавтодору, які впродовж дня допомагали регулювати рух на складних перехрестях міста.

Міський голова Львова повідомив, як відновлюють місто після ракетних ударів

У Львові питну воду роздають з 13-ти пожежних гідрантів: адреси

У Львові не працює електротранспорт: виїхали додаткові автобуси

Сьогодні ввечері у Львові буде темно, - ЛМР

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини