Львівські розумні вентилятори півроку демонструватимуть на всесвітній виставці в Дубаях

19:44 4 жовтня 2021 р.

Фото до новини

З 1 жовтня цього року і до 31 березня 2022 року у Дубаї Об’єднаних Арабських Еміратів триватиме всесвітня виставка ЕКСПО 2020.

ЕКСПО 2020  - це найбільш престижні іміджеві виставкові заходи у світі, на яких країни-учасниці демонструють унікальність своїх культур та національну ідентифікацію, свій економічний та науково-технічний потенціал.

Інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА, пише Dailylviv.com.

Зокрема, вчора, 4 жовтня, за участю представників офіційної та ділової делегації України та ОАЕ провели Національний День України на ЕКСПО 2020. Національний день є особливо важливою подією упродовж Всесвітньої виставки Експо 2020, коли кожна з країн-учасниць демонструє свої здобутки, культурний бекграунд та потенціал до розвитку та співпраці. Голова делегації з української сторони - заступник Міністра економіки України Ірина Новікова.

Цьогорічний Український павільйон (Ukraine Expo 2020 ) – справжня оаза новітніх технологій та інтерактивного мистецтва. Україна обрала тему «SMART Ukraine. Connecting dots» для оформлення стендів та громадського простору.

Гостей павільйону вітає арт-інсталяція «Пшеничне поле», арт-куб «Мислення» та мультимедійна галерея «Смарт життя», де представлені презентації українських компаній-учасників виставки.

Цьогоріч у виставці бере участь компанія з Львівщини – ТОВ «Прана Платінум». ТОВ «Прана Платінум» представляє стенд розумної вентиляції PRANA. Відвідувачі виставки можуть протестувати всі функції рекуператора у дії.

ТОВ «Прана Платінум» – автор та виробник енергоефективного обладнання для вентиляції та кліматизації приміщень. Рекуператори забезпечують ефективний повітрообмін для здорового дихання людей та допомагають суттєво зменшити енерговитрати будівель по всьому світу.

Експортують свій продукт до Азербайджану, Бельгії, Великобританії, Грузії, Естонії, Італії, Казахстану, Латвії, Литви, Португалії, Румунії, Сербії, Словаччини, Туркменістану та Угорщини.

Найбільша Startup Expo виставка у межах економічного форуму - понад 70 українських стартапів

70 українських стартапів у Львові презентують свої продукти. Один отримає 100 тис

Учасників Міжнародного економічного форуму у Львові привітали з ліквідацією ДАБІ

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів