Найбільша Startup Expo виставка у межах економічного форуму - понад 70 українських стартапів

14:55 13 вересня 2021 р.

Ювілейний XX Міжнародний економічний форум стане платформою взаємодії влади та бізнесу. Так, про потреби та розвиток бізнесу говоритимуть в межах панельних дискусій, свої проєкти підприємці презентують і в межах виставок, які діятимуть під час форуму.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

«Ми з оргкомітетом від ЛОДА максимально пропрацювали концепцію Форуму так, щоб він був цікавий для бізнесу. Це видно по панелях та спікерах. Так, друга панель представляє Львівщину і говорить про капіталізацію через додану вартість. Це дуже важлива тема, адже ми повинні виходити з сировинного придатка для інших країн і формувати з української економіки економіку з доданою вартістю. Спікери панелі яскраво представляють різні галузі: культуру, освіту, виробництво, аграрну галузь, ІТ, туризм. І це прекрасно покаже і розкриє потенціал області для інвесторів»,-  зазначив підприємець, засновник і президент West Ukrainian Business Club, співзасновник West Ukrainian Business School, CORE Business Club. Олександр Магунь.

Ще на одній панельній дискусії в межах Форуму говоритимуть про інвестиції в цінності. Участь у ній візьмуть власники та представники топових українських глобальних компаній. Як зазначили під час брифінгу у Львівському пресклубі спікери панельної дискусії є локомотивами української економіки, взірцевим прикладом інвестицій в ціннісну складову.

Поспілкуватись з представниками бізнесу в межах форуму можна під час - Business Expo. Це експо-виставка ключових підприємств регіону та країни.

Також в межах Міжнародного економічного форуму проведуть найбільшу Startup Expo – виставку понад 70 українських стартапів. Тут налагодити комунікацію зможуть стартапери та представники фондів, які мають потенціал фінансувати стартапи.

До слова, як зазначив Олександр Магунь найкращий стартап в межах форуму отримає 100 тисяч гривень.

«Ми хочемо, щоб наша область показала найбільший свій потенціал, кінцевою метою чого є залучення інвестицій»,- зазначив підприємець.

15 топових спікерів з 20 країн світу візьмуть участь у Міжнародному економічному форумі у Львові

Міжнародний економічний форум стартував у Львові вдев’ятнадцяте

dailylviv.com

До теми

19:54 20 вересня 2021 р.

На Львівщині порахували кількість арабських туристів і суму, яку кожен з них витрачає за 5-7 днів

Улітку 2020-го був скасований візовий режим із країнами Близького Сходу. Представники авіакомпанії «Flynas» розпочали авіарейси між містами Саудівської Аравії і Львовом. Завдяки цьому авіасполученню на Львівщину упродовж усього літа й зараз, у вересні, приїжджає велика кількість гостей.

Рубрика: Економіка

18:22 20 вересня 2021 р.

Ринок сільгоспземлі на Львівщині: назвали вартість продажу і оренди за перші три місяці

З 1 липня в Україні запрацював ринок землі, який скасовує дію мораторію на продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Про результати перших місяців функціонування ринку та реакцію аграрного сектору Львівщини на можливість купувати та продавати земельні ділянки говорили сьогодні під час брифінгу у Львівському пресклубі.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу