На сесії Львівської міськради розглянуть програму підтримки розвитку стартап-культури

11:45 27 листопада 2018 р.


Фото: lvivrada.gov.ua

На засіданні постійної комісії конкурентоспроможності, сталого розвитку та підприємництва ЛМР підтримали проект ухвали «Про затвердження програми підтримки розвитку стартап-культури у Львові на 2018-2019 роки».

Ця програма передбачає стимулювання розвитку стартапів у Львові через фінансову, менторську, інформаційну підтримку. Заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко відзначив: «Ця програма є критично важливою з точки зору того, щоб запустити реальні інструменти підтримки інноваційних проектів. Вона не вимагає додаткових коштів, мова йде про кошти, виділені в межах існуючого бюджету на програму підтримки підприємництва. При чому на один стартап заплановано скеровувати не більше 25 тисяч гривень.

«Запропоновані в ухвалі речі є важливими для підтримки середовища підприємців-початківців. Ця категорія на початках свого бізнесу потребують підтримки, як від можливих інвесторів, яких може зустріти на пітчингу (презентації, представленні), так і зі сторони міста. Місто у даному випадку стимулюватиме радше не фінансово, а інформаційно, що теж є важливим для бізнесу початківців», – зазначив голова постійної комісії конкурентоспроможності, сталого розвитку та підприємництва Андрій Пундор.

У разі підтримки цієї ухвали на сесії ЛМР, ще цього року можливо спрямувати п’ять-сім таких грантів з міського бюджету. А на наступний рік – ще більше.

Про це повідомили на інформаційному порталф депутатів Львівської міської ради.

dailylviv.com

До теми

12:37 14 червня 2021 р.

Комунальне АТП №1 у Львові тимчасово обслуговуватиме 4 маршрути

Відповідно до рішення виконавчого комітету Львівської міської ради «Про укладення тимчасових договорів», управління транспорту ЛМР укладе відповідні договори з ЛК АТП №1 на автобусні маршрути № 55, 56, 36А, 57.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу