П’ятеро інвесторів хочуть будувати комплекс з утилізації львівських відходів

12:20 9 лютого 2017 р.

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка запевнив у четвер: «До участі в конкурсі щодо вибору інвестора для будівництва та експлуатації комплексу з утилізації (перероблення) твердих побутових відходів на території області зголосилися п’ятеро інвесторів, в тому числі – з іноземним капіталом».

За словами Олега Синютки, вони подали шість інвестиційних пропозицій. Голова ЛОДА також нагадав, що, згідно з умовами конкурсу термін подачі заявок закінчився у вівторок, 7 лютого.

«На ділянку у Дрогобицькому районі пропозиції подали інвестиційно-екологічна компанія «ІЕК» і ПП «Гігаджоуль». А на ділянку у Миколаївському районі претендують: ТОВ «Глассворк технолоджі» (Чехія), ТОВ «Вейст Менеджмент Системс» (Польща), ПП «Гігаджоуль», ТОВ «Інтернешинал трейдинг», – конкретизував Олег Синютка

За його словами, зацікавилися конкурсом значно більше інвесторів. Зокрема, 20 інвесторів отримали відповідне конкурсне завдання. Проте, відповідно до доручення Прем’єр-міністра про зняття однієї земельної ділянки, вони були вимушені відмовитися від своїх планів. Йдеться про земельну ділянку у Яворівському районі, яку, зважаючи на звернення міського голови Львова, відповідним розпорядженням голови ЛОДА передано ЛКП «Збиранка».

«Відкриття поданих конкурсних пропозицій відбудеться 15 лютого, після чого конкурсна комісія з вибору інвестора, затверджена розпорядженням голови облдержадміністрації, проведе їх оцінювання та визначить тих інвесторів, які будуть допущені до другого етапу конкурсу», – повідомив також очільник області.

Уже на другому етапі конкурсу, який триватиме до кінця травня, інвесторам буде запропоновано розробити та представити відповідну проектно-технічну документацію на будівництво комплексів з утилізації твердих побутових відходів. Олег Синютка підсумував: «Сподіваємося, що на травень ми матимемо розуміння того яка з компаній за якою технологією і на якій земельній ділянці буде будувати комплекс з утилізації твердих побутових відходів». 

До складу комісії під головуванням заступника голови ЛОДА Ірини Гримак та співголовуванням заступника голови обласної ради Володимира Гірняка увійшли провідні експерти, науковці, громадські активісти, представники екологічної інспекції області, Львівської міської влади, депутатського корпусу обласної та Львівської міської ради. Загалом – 27 людей.

Про це повідомили сьогодні, 9 лютого, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також нагадали: «10 грудня 2016 року Львівська ОДА оголосила про початок відкритого конкурсу щодо вибору інвестора для будівництва та експлуатації комплексу з утилізації (перероблення) твердих побутових відходів на території області.  А до того Львівська ОДА разом із експертами, у тому числі й екологами, опрацювала 3 земельні ділянки під розміщення комплексу з утилізації ТПВ, зокрема в Яворівському, Миколаївському та Дрогобицькому районі».

dailylviv.com

До теми

21:19 20 жовтня 2021 р.

Батько голови Львівської ОДА купив нову нафтогазову свердловину в 17 разів дорожче від стартової ціни

Сьогодні, 20 жовтня, Державна служба геології та надр України провела електронні аукціони. Під час торгів реалізували два спеціальних дозволи для геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу природного і конденсату терміном на 20 років.

Рубрика: Економіка

19:53 20 жовтня 2021 р.

Саджанці кущів і дерев на понад 3 млн грн, які переможець тендеру привіз до Львова, забракували

Запорізьке ПП «ГЛОРІЯ-ТЕТ», яке стало переможцем відкритого конкурсу на постачання Львову саджанців кущів та дерев, доставило місту посадковий матеріал, який не відповідає умовам тендеру.

Рубрика: Економіка

16:15 20 жовтня 2021 р.

ІТ-індустрія Львова: порахували кількість спеціалістів

За 6 років ІТ-індустрія Львова виросла на близько 80% за кількістю фахівців. Наразі у регіоні живе і працює 26,5 тисяч технічних спеціалістів, а кількість ІТ-компаній у місті виросла на 156% з 2015 року. У сфері ІТ регіон розвивається чи не найшвидше в Україні.

Рубрика: Економіка

15:42 20 жовтня 2021 р.

У межах Великого будівництва триває реконструкція басейну ДЮСШ у Давидові

150 вихованців ДЮСШ «Тризуб плюс», що у Давидові, отримають належні умови для тренувань після завершення реконструкції басейну. Об’єкт реконструюють в межах програми Президента України «Велике будівництво».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу