Найбільше кредитів на енергозбереження отримали цього року на Львівщині

11:40 11 листопада 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Лише за січень-жовтень 2015 року пільговими кредитами на впровадження енергоощадних заходів скористалось 3437 мешканців нашої області, якими залучено 69,9 млн. гривень кредитних ресурсів.

«Львівщина є найактивнішою серед областей із реалізації Державної програми енергоефективності. Показник кількості виданих кредитів для населення на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів тут в чотири рази вищий ніж в середньому по Україні», – розповів, як повідомили сьогодні, 11 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації., перший заступник голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Олексій Корчміт на відкритті VII Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму з питань енергоефективності та відновлюваної енергетики 10 листопада у Києві. В повідомленні також йдеться:

«Паралельно із форумом також розпочала роботу й VIII Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність. Відновлювана енергетика – 2015». Механізм державної фінансової підтримки населення у впровадженні енергозберігаючих заходів започатковано ще у жовтні 2014 року та заплановано його продовження і на 2016 рік. 

Відповідно до держпрограми фізичні особи та об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) мають змогу отримати позики з відшкодуванням від 20% до 70%. Позитивним досвідом реалізації енергоощадних заходів з учасниками Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму поділився й директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської ОДА Василь Лозинський: «В області, окрім Державної програми енергоефективності, з 2006 року діє Програма енергозбереження для населення Львівщини. Зокрема, відбувається відшкодування 15-20% річних від відсоткової ставки за кредитами, які отримали мешканці на здійснення енергоощадних заходів».

За його словами, лише за січень-жовтень 2015 року пільговими кредитами на впровадження енергоощадних заходів скористалось 3 437 мешканців області, якими залучено 69,9 млн. гривень кредитних ресурсів. З обласного бюджету вже відшкодовано понад 2 млн. гривень. Окрім цього, у зв’язку із збільшенням попиту на пільгове кредитування, з обласного бюджету на 2015 рік додатково спрямовано 3,9 млн. гривень.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу