Кинув гранату в поліціянтів і втік. У Сторожинці затримали зловмисника

10:01 20 лютого 2026 р.

У Чернівецькій області запроваджено спеціальну операцію через замах на життя правоохоронців. 23-річний поліцейський перебуває у реанімації в тяжкому стані після вибуху бойової гранати.

Подія сталася пізно ввечері 19 лютого, близько 22:50. Під час реагування на виклик невідомий кинув гранату в бік службового авто та зник. Про це повдомила Нацполіція, пише DailyLviv.com.

Унаслідок вибуху двоє правоохоронців отримали поранення. 23-річний поліцейський сектору реагування перебуває у лікарні в тяжкому стані - за його життя борються лікарі. 31-річний поліцейський-водій Управління поліції охорони отримав легкі тілесні ушкодження, загрози його життю немає.

На території області негайно було введено спеціальну поліцейську операцію. До розшуку та затримання зловмисника залучили оперативників карного розшуку, слідчих, вибухотехніків, кінологів, патрульні екіпажі та бійців спецпідрозділу КОРД.

Завдяки злагодженим і професійним діям поліцейських особу нападника швидко встановлено та цієї ж ночі затримано. Крім того, у ході огляду його транспортного засобу виявлено й інші небезпечні предмети.

«Ми задіяли всі необхідні сили та засоби, щоб оперативно встановити і затримати зловмисника. Під час затримання він чинив опір правоохоронцям з вибуховим предметом у руках та мав при собі ще кілька боєприпасів. Посягання на життя поліцейських - це особливо тяжкий злочин. Реакція буде жорсткою і принциповою. Жодна особа не уникне відповідальності», — наголосив начальник ГУНП в Чернівецькій області Віктор Нечитайло.

Зловмисником виявився 48-річний житель Сторожинця, колишній військовослужбовець. Його затримано в порядку ст. 208 КПК України.

За місцем проживання фігуранта проведено невідкладний обшук. Поліцейські вилучили ще зброю та боєприпаси. Усі речові докази направлено на експертні дослідження.

Вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу.

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

DailyLviv.com

 

DIM.RIA