Графіки вимкнень електроенергії контролюватимуть Держенергонагляд, НКРЕКП, СБУ, Укренерго - наказ

21:57 30 листопада 2022 р.

Фото до новини

За дорученням Міністерства енергетики Державною інспекцією енергетичного нагляду України було проведено моніторинг коректності застосування графіків вимкнень, дотримання операторами систем розподілу їх термінів і тривалості.

Про це інформує Урядовий портал, пише Dailylviv.com

За результатами моніторингу для посилення контролю за складанням та виконанням графіків погодинних вимкнень Міненерго видало наказ, згідно з яким Держенергонагляд упродовж періоду воєнного стану здійснюватиме позапланові перевірки на об’єктах енергетики.

До перевірок будуть залучені представники НКРЕКП, СБУ, а також НЕК «Укренерго» - в частині перевірок ОСР.

Окрім графіків вимкнення перевіркам підлягатиме технічний стан елементів обладнання системної протиаварійної автоматики.

«За минулі півтора місяця українська енергосистема зазнала значних ушкоджень внаслідок безпрецедентних російських ракетних атак. Мільйони споживачів залишалися без світла – і в цьому провина виключно російської федерації. Проте наші енергетики без відпочинку, цілодобово відновлюють енергопостачання, щоб якомога швидше повернути світло та тепло в оселі українців. Саме тому важливо, щоб всі енергетичні компанії, оператори систем розподілу працювали злагоджено та відповідально. Графіки відключення електроенергії мають бути складені та застосовуватись відповідно до вимог чинного законодавства та максимально, наскільки це зараз можливо, враховувати потреби споживачів. Оператори систем розподілу мають чітко дотримуватися цих графіків за відсутності аварійних та екстрених ситуацій», - наголосив Міністр енергетики Герман Галущенко.

Також, відповідно до наказу Міністерства, уповноважені представники Держенергонагляду чергуватимуть на диспетчерських пунктах ОСП та ОСР в ранкові та вечірні пікові години з метою контролю за дотриманням графіків відключення електричної енергії.

Росія хоче заморозити населення України: 6 атак по енергетичній інфраструктурі за місяць

Ракетний удар по Ладижинській ТЕС: оголошена надзвичайна ситуація воєнного характеру

Кулеба на зустрічі МЗС G7 запропонував два варіанти подалання енергокризи в Україні (відео)

Туреччина готова відправити в Україну кораблі-електростанції

Допомогу США та ЄС з відновлення в Україні енергетики координуватиме поляк

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини