«Укрзалізниця» призначила додатковий потяг №901/902 Вінниця-Львів

15:32 28 вересня 2017 р.

Фото до новини


Фото: ukranews.com

До складу поїзда №51/52 Львів-Краків включено додатковий вагон сполученням Львів- Перемишль та організовано пересадку.

У прес-центрі «Укрзалізниці» повідомили сьогодні, 28 вересня: «У зв’язку з надзвичайною ситуацією на військових складах на Вінниччині наразі затримуються більше 20 пасажирських поїздів. Укрзалізниця забезпечує їх рух в обхід небезпечної території. Поїзди курсують, зокрема, через станції Жмеринка, Гречани, Шепетівку, Козятин, Подільськ, Помічну, Знам’янку, Вапнярку, Миронівку. О 13:15 28 вересня залізничники відновили рух поїздів на дільниці Сосонка-Калинівка. Загалом за останні дві доби Укрзалізниця була змушена змінити маршрут прямування 85 пасажирських поїздів. Час затримки їх в дорозі складав від 30 хвилин до 14 годин».
В.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов наголосив: «В умовах надзвичайної ситуації Укрзалізниця не відмінила жодного поїзда. Працюємо в посиленому режимі й докладаємо всіх зусиль, щоб пасажири дісталися до місць призначення. Зокрема, на одноколійних ділянках віддаємо перевагу пасажирським поїздам перед вантажними. Просимо пасажирів поставитися із розумінням до тих непростих умов подорожі, які викликані незалежними від «Укрзалізниці» обставинами. Особисто дякую персоналу Укрзалізниці, працівникам вокзалів та станцій, які в ці дні працюють понаднормово, щоб забезпечити рух поїздів».
«Наразі вокзали та станції працюють у посиленому режимі, чергові по станціях та начальники станцій переведені на цілодобовий режим роботи. В «Укрзалізниці» та у філіях товариства також здійснюється постійне чергування керівного складу та причетних фахівців. Для інформування пасажирів на залізничних станціях та вокзалах здійснюються оголошення про час затримки поїздів. У разі необхідності забезпечення пересадки та в очікуванні поїздів, що затримуються, пасажирам надаються послуги з розміщення в кімнатах відпочинку, в першу чергу дітям», – поінформували також в «Укрзалізниці»
«На вокзалах та станціях працюють додаткові квиткові каси для повернення проїзних документів. Станом на ранок 28 вересня пасажири вже повернули 5263 проїзних документів на суму понад 987 тисяч гривень. Також у посиленому режимі працюють вагонні дільниці з формування пасажирських поїздів для проведення максимально якісного екіпірування та підготовки составів у рейс», – запевнили також в «Укрзалізниці»
«27 вересня для забезпечення перевезення пасажирів залізничники призначили додатковий поїзд № 901/902 Вінниця-Львів. Крім того, для пасажирів з дільниці Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, які прямували до Перемишля, до складу поїзда № 51/52 Львів-Краків включено додатковий вагон сполученням Львів-Перемишль та організовано пересадку», – повідомили також в «Укрзалізниці».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів